اخبار اقتصادی
1398/11/04 20:16

دکتر فرج پور باسمنجی در اتاق بازرگانی وصنایع تبریز

دکتر فرج پور باسمنجی در اتاق بازرگانی وصنایع تبریز
رییس اتاق بازرگانی؛صنایع ؛معادن و کشاورزی اذربایحان شرقی، دکتر محمد فرج پور باسمنجی را به عنوان عضو شورای سیاستگذاری تبلیغات و رسانه اتاق تبریز برگزید.
به گزارش پایگاه خبری ندای ببصدا مهندس یونس ژایله رییس اتاق تجار تبریز در این حکم استفاده از کلیه ظرفیت های علمی و عملی با بهره گیری از تمامی امکانات و ابزارهای رسانه ای در توسعه همکاری های رسانه ای به منظور توسعه و هم افزایی با سازمان ها و نهادها را مورد تاکید قرار داده و ابرازامیدواری کرد شورای سیاستگذاری تبلیغات و رسانه اتاق تجار تبریز با استفاده از تجارب ارزشمند این مدرس ارتباطات دانشگاهها در حوزه فرهنگی و هنری و گسترش ارتباطات رسانه ای گام های موثری بردارد.

رییس صنایع غذایی شیرین عسل و کار افرین ملی در بهمن ماه جاری شورای سیاستگذاری تبلیغات و رسانه اتاق بازرگانی تبریز را برای تعامل علمی و رسانه ای و انعکاس مزیت ها و چالش های  تجار و بازرگانان تبریز در سطح ملی تشکیل داد.


 در این جلسه قربانعلی طاهری فر از کارگردانان استان آذربایجان شرقی،مهندس ژایله رییس اتاق بازرگانی،دکتر محمدفرج پورباسمنجی،مسعودبنابیان رییس انجمن چرم استان آذربایجان شرقی نیز حضور داشتند.

لازم به ذکر است دکترمحمد فرج پور باسمنجی  دانش آموخته دکتری علوم ارتباطات مدیریت ارتباط با رسانه های سازمان صدا وسیما درتهران و ریاست شورای هماهنگی روابط عمومی های اذربایجان شرقی و ریاست روابط عمومی و امور بین اللمللی استانداری و سابقه تدریس در مراکز اموزش عالی تبریز در سالهای گذشته را در کارنامه خود دارد.


نوشته شده توسط: امیدشرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز