با مخاطبان
1395/09/04 13:13

سالگرد وظیفه ای شیرین

سالگرد وظیفه ای شیرین
چهار آذر 1389 در تقویمان یادآور روزی است برای آغاز هدفی بزرگ برای رسیدن به اوج و همراهی شما دوستان عزیز در سرتاسر این گیتی هر روز وظیفه مان را سنگینتر و شیرینی این موضوع  را دوچندان میکند.
 
در این میان با اینکه شش سال تمام از روزهای آغازین  فعالیت پایگاه خبری ندای بیصدا گذشته ولی همچنان با همان شور وشوق برای اطلاع رسانی بهترو سریعتر برایتان قدم برمیداریم. تجربه های تازه ای را قصد داریم که امتحان کنیم و آزمون هایمان را با همراهی شما و راهنمایی استادان عرصه رسانه میگذرانیم تا دقایقی را که کتارتان هستیم با آرامش و خوشی بگذرانیم.

در این شش سال اتفاقهای خوب و خوش را همیشه زنده نگه داشته ایم و برای بهتر شدن هر روز بیش از پیش تلاش میکنیم.

همراهی های دوستان عزیز خارج از کشور در سراسر این گیتی ما را برآن داشت تا ارتباط های رسانه ای خویش را پیش از پیش قوی کنیم و بعد از همکاری مشترک با روزنامه های داخلی، همکاری با رسانه های ترکیه ای را برای آغاز این موضوع انتخاب کرده ایم و با کشورهای دیگر نیز به مرور زمان ارتباطهای قویتری خواهیم داشت تا رسانه ای باشیم که همراهی و هم صدایی شما را در تمام کشورها داشته باشیم.

همچنان همراه شما هستیم و همراهیتان را  پیش از پیش خواستاریم و امیدوارم که آغاز هفتمین سالمان پر از اتفاق های خوب رسانه ای باشد.

به جاست در کنار تقدیر ازشما دوستان همراه در تمام دقایق شبانه روز که با حضورتان انگیزه هایمان را پر رنگتراز پیش میکنید ، از  تلاش های تمام  دوستان عزیزمان در تحریریه که از ابتدا تاکنون در کنارمان بوده اند و از زحمات دوستان انفورماتیک به ویژه  جناب آقای محمودی و گروه فعالشان در شرکت پروتال ساز برای حمایت های ویژه شان سپاسگزاری خویش را ابراز نمایم.

نوشته شده توسط:امید شرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
صندوق نظرات
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی :  
موضوع :
عنوان :  
متن :

طراحی وب سایت : پورتال ساز