با مخاطبان
1400/02/27 17:17

نقش حساس مخاطبان در روز جهانی ارتباطات

نقش حساس مخاطبان در روز جهانی ارتباطات
هر سال در تقویم جهانی 17 می یا همان 27 اردیبهشت  به عنوان روزجهانی ارتباطات نام گذاری شده است. با گسترش ابزار و پیشرفت تکنولوژی و با تنوع شبکه های اجتماعی عملا فاصله ارتباطی در جهان به حداقل ممکن رسیده است. 

وجود بیماری جهان شمولی همچون کرونا نیز باعث قطع زنجیره ارتباطی بین انسان ها نگشت و با گستردگی استفاده از شبکه های اجتماعی فاصله گذاری هابه حداقل ممکن رسید و اندیشه های نوین در بستر فضای مجازی که حقیقتی آشکار از فضایی حقیقی است نمایان گردید.

مسئولیت های اجتماعی کاربران حوزه های سایبری نیز به طبع آن افزایش چشمگیری یافت و اطلاع رسانی به موقع و در لحظه باعث ایجاد پیوند مستحکم بین کاربران و فعالان عرصه اینترنتی گشت.

در این بین در فضاهای اطلاع رسانی و خبری با تنوع مطالب،مخاطبان تغذیه اطلاع رسانی خود را دریافت کرده و با مشارکت دوسویه تحکیم این رابطه میسر شد.

در پایگاه خبری ندای بیصدا نیز این پیوند از دیرباز با مخاطبان در ساعت های مختلف شبانه روز با ابزاری نظیر کامنت گذاری و پاسخ دهی به موقعی از طریق ایمیل و یا شبکه های اجتماعی و تلفنی این ارتباط برقرار است.

طبق رسم هر ساله در این برهه آماری جالب توجه از بخش های مختلف پایگاه خبری ندای بیصدا به اطلاع مخاطبان گرامی خواهد رسید.
 تا کنون با در نظر گرفتن این مطلب در مجموع 2929 مطالب مختلف در بخش های متنوع پایگاه خبری ندای بیصدا اعم از خبر، گزارش، مصاحبه، مطالب طنز و سرگرمی، بهداشت و سلامت، تصاویر خبری و نیازمندی هایی نظیر بازار کار، تبریک و تهنیت،ترحیم و تسلیت موجود است.

به تفکیک آمار در بخش های اجتماعی 340،اقتصادی 342،علمی 391،فرهنگی 135،هنری 941،ورزشی 166،تصاویر خبری 40،مصاحبه اجتماعی 3،مصاحبه فرهنگی 2،مصاحبه هنری 11،مصاحبه ورزشی1،مصاحبه کلی 20،بهداشت سلامت 331،طنز وسرگرمی 173،با مخاطبان 15،گزارش های مولتی مدیا1،نیازمندی ها بازار کار 2،فرهنگی آموزشی1،تبریک تهنیت 8،ترحیم تسلیت5 مطلب تا امروز کار شده است.

در بخش بیشترین بازدید مطالب پخش سریال فرار از زندان از شبکه نمایش با 14513 بازدید، گفتگو با استاد نقاشی شیراز با 12273 بازدید،  فیسالیس میوه ای با طعم های مختلف با 10684 بازدید ،درد دل با بهمن تقی پور هنرمند صمد و ممد با 7802 بازدید،دلایل سروآب همراه با قهوه ترک با7595بازدید از سوی مخاطبان مواجه شده است.

 از حمایت های مخاطبان عزیزمان  که همیشه همراه و همقدم با ما هستند ممنونیم و در تلاشیم تا با تنوع مطالب در بخش های مختلف  پذیرای دقایقی متنوع برایتان باشیم و  انشاءالله دربخش بامخاطبان در فصل جدید مطالبی بی واسطه با شما درمیان خواهیم گذاشت. 

با سپاس از حمایت های شما عزیزان ،همچنان با ما درارتباط بمانید که نظرات، پیشنهاد ها و انتقادهای سازنده تان دلگرمی کامل تمام مجموعه است.

نوشته شده توسط:امیدشرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
صندوق نظرات
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی :  
موضوع :
عنوان :  
متن :

طراحی وب سایت : پورتال ساز