اخبار علمی
1396/04/04 00:56

توزیع کارت کنکور سراسری از 11 تیر

توزیع کارت کنکور سراسری از 11 تیر
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش گفت: کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۹۶ از یکشنبه ۱۱ تیر ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.
حسین توکلی با اعلام این خبر گفت: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تاریخ برگزاری، نحوه پرینت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون سراسری سال 96 از یکشنبه 4 تیر ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش منتشر می‌شود.

وی افزود: این اطلاعیه درباره تاریخ برگزاری، نحوه پرینت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون سراسری سال 96 است که از یکشنبه 4 تیر ماه بر روی سایت سازمان سنجش و همچنین در نشریه پیک سنجش روزهای دوشنبه 5 و 12 تیر ماه 96 منتشر می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش گفت: به داوطلبان ثبت‌نام‌کننده در آزمون سراسری سال 96 توصیه می‌شود نسبت به مطالعه دقیق اطلاعات منتشر شده اقدام کنند.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون سراسری سال 96 در روزهای 15 و 16 تیر ماه سال 96 در 372 شهر و بخش کشور برگزار می‌شود.

توکلی خاطرنشان کرد: داوطلبان از روز 11 تیر تا ساعت 24 روز چهارشنبه 14 تیر ماه می‌توانند به سایت سازمان سنجش مراجعه و پرینت کارت شرکت در آزمون سراسری سال 96 خود را دریافت کنند.

وی اظهار داشت: آزمون سراسری در گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی صبح پنجشنبه 15 تیر و آزمون گروه آزمایشی هنر در بعدازظهر پنجشنبه 15 تیر و آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی در صبح جمعه 16 تیر و آزمون گروه آزمایشی زبان‌های خارجی در بعدازظهر جمعه 16 تیر برگزار می‌شود.

توکلی افزود: با توجه به اینکه آزمون سراسری سال 96 برای هر یک از گروه‌های آزمایشی پنج‌گانه به طور جداگانه برگزار می‌شود و هر کدام از داوطلبان در صورت شرکت در یک، دو یا سه گروه آزمایشی باید کارت ورود به جلسه آزمون خود را جداگانه دریافت کنند.

وی یادآور شد: آزمون سراسری‌ سال 1396 برای‌ پذیرش در دوره‌های‌ روزانه‌، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و موسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌‌نور و موسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و غیردولتی‌، پردیس‌های فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی (در صورت اعلام ظرفیت از سوی وزارت آموزش و پرورش) و کدرشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی صورت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: برای شرکت در آزمون سراسری سال 96 در مجموع تعداد 929 هزار و 791 داوطلب ثبت‌نام کرده‌اند و در نهایت برای یک میلیون و 93 هزار و 197 کارت ورود به جلسه آزمون صادر شده است که از این تعداد، تعداد 657 هزار و 613 کارت برای داوطلبان زن و تعداد 435 هزار و 584 کارت برای داوطلبان مرد صادر شده است.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز