اخبار علمی
1396/07/29 14:47

برنامه های شاخص یادداشت برداری

برنامه های شاخص یادداشت برداری
گوشی‌های هوشمند به واسطه اینکه همیشه همراه ما هستند، بهترین گزینه برای یادداشت برداری از نکات مهم روز محسوب می‌شوند؛ فهرست انجام کار، فهرست خرید، یادآوری ملاقات‌های مهم و نکاتی که ناگهان به ذهنمان خطور می‌کند. در این میان اما بعضی برنامه‌ها شاخص هستند.
1- ColorNote

ساده، سبک با حجم کم؛ به شما اجازه یادداشت‌برداری آزاد از هر چیزی را می‌دهد و می‌توانید با انتخاب رنگ‌های مختلف برای دست‌نوشته‌های متفاوت به‌راحتی آنها را مدیریت کنید. این برنامه کاملا رایگان به شما امکان پشتیبان‌گیری و استفاده از تقویم برای درج در نوشته‌ها را هم می‌دهد.

2- Evernote

این برنامه اگرچه در نسخه پولی بسیار گران است اما نسخه رایگان آن امکاناتی به شما ارائه می‌کند که بسیاری دیگر از برنامه‌ها از‌ آن بی‌بهره‌اند. Evernote بارها به‌عنوان برترین برنامه یادداشت‌برداری انتخاب شده است.

3- FairNote

یکی از برنامه‌های تازه‌ای که ارائه شده و با طراحی بسیار عالی و ایجاد سیستم تگ‌بندی، مدیریت بسیار خوبی برای نوشته‌ها فراهم می‌کند. یکی از بهترین قابلیت‌های FairNote این است که از سیستم کدگذاری AES-256 استفاده می‌کند تا خیال کاربران برای نوشتن نکات مهم کاملا راحت شود.

4- Google Keep

هر فهرستی از برنامه‌های برتر قید کنیم، حتما نامی از گوگل به میان خواهد آمد. Google Keep هم با توجه به اینکه کاملا رایگان است و طراحی خوبی دارد، برای انجام کارهای معمول بسیار مناسب نشان داده اما کمی نسبت به دیگر برنامه‌های این فهرست سنگین‌تر است.

5- OneNote

اگرچه OneNote یکی از قدرتمندترین برنامه‌های یادداشت‌برداری اندروید محسوب می‌شود اما کمی نسبت به دیگر برنامه‌ها سنگین عمل می‌کند. البته این نکته در قیاس با همگام‌سازی‌ آن با نسخه‌های پلت‌فرم‌های مختلف به هیچ‌وجه مشکل خاصی محسوب نمی‌شود چون شما می‌توانید دست‌نوشته‌های خود را از برنامه‌های مختلف به نسخه اندروید منتقل کرده و کار را ادامه دهید.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز