اخبار علمی
1396/11/15 12:21

استخدام گوگلی

استخدام گوگلی
شرکت گوگل با هدف تاسیس دفاتری در ۹ ایالت مختلف آمریکا، موجی از استخدام‌ها را در سرتاسر ایالات آمریکایی آغاز کرده‌است.
براساس گزارش CNN، این شرکت با توسعه دادن دفاتر موجود و تاسیس دفاتر جدید در 9 ایالت آمریکا، برای تامین نیروهای مورد نیاز خود اقدام به استخدام نیروهای جدید کرده‌است.

ساندار پیچای مدیر عامل این شرکت اعلام کرد گوگل قصد دارد هزاران نفر را از سرتاسر آمریکا جذب کند از این رو برای توسعه و ایجاد دفاتر جدید در 9 ایالت به ویژه در کلرادو و میشیگان سرمایه‌گذاری کرده‌است.

برنامه استخدامی گوگل که معمولا به عنوان شرکتی متعلق به سیلیکون‌ولی شناخته می شود، با طرح استخدام در آمریکای این شرکت همخوانی دارد. گوگل به تازگی دفاتر یا مراکز داده‌هایی در 21 ایالت آمریکا تاسیس کرده‌است.

 این شرکت که اکنون تحت مالکیت شرکت آلفابت است، همچنین قصد دارد تا سال 2018 پنج مرکز داده‌های جدید در ایالات متحده راه‌اندازی کند و تعداد مراکز داده‌های خود را به 11 برساند. یک مرکز داده‌ها، به تنهایی، به 70 تا 350 نفر نیرو نیاز دارد.

درحال حاضر شرکت‌های فناوری برای استخدام نیروهای جدید در آمریکا مورد توجه فراوان قرار گرفته و تحت فشار سیاسی زیادی برای ایجاد شغل و سرکایه‌گذاری قرار دارند.

فیس‌بوک نیز در سرتاسر آمریکا پنج مرکز داده‌ها داشته و قصد دارد پنج مرکز دیگر را نیز راه‌اندازی کند. شرکت اپل نیز به تازگی برای تجهیز و ایجاد 20 هزار شغل جدید طی پنج سال آینده 30 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری کرده‌است. همچنین شرکت آمازون با راه‌اندازی دفتر مرکزی دیگری در شهری جدید وعده داده که 50 هزار شغل جدید ایجاد خواهد کرد.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز