اخبار فرهنگی
1395/02/25 14:02

آغاز ثبت نام فرهنگ کارت برای عموم مردم

آغاز ثبت نام فرهنگ کارت برای عموم مردم
رئیس مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با رونمایی و آغاز ثبت نام «فرهنگ کارت» از تاریخ ۲۵ اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: تمامی افراد می‌توانند با ثبت‌نام در سایت برای دریافت «فرهنگ کارت» اقدام کنند.

 سیدمرتضی موسویان، رئیس مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به رونمایی و  آغاز ثبت‌نام برای دریافت «فرهنگ کارت» گفت: متقاضیان دریافت «فرهنگ کارت» می‌توانند از روز شنبه (25 اردیبهشت) به سایت farhangcart.ir مراجعه و برای ثبت نام و دریافت «فرهنگ کارت» اقدام کنند.

وی با اشاره به ویژگی‌های «فرهنگ کارت» گفت: هریک از فرهنگ کارت‌ها دارای 47 هزار تومان اعتبار است و قابلیت استفاده در مراکز فرهنگی، هنری، سینماها و مراکز آموزشی را دارد. همچنین دارندگان این کارت‌ها تا سقف 10 میلیون ریال تحت پوشش بیمه حوادث قرار خواهند گرفت.

موسویان ادامه داد: با هماهنگی‌های انجام شده، دارندگان «فرهنگ کارت» می‌توانند با تخفیف 50 درصدی از تورهای تهران‌گردی استفاده کنند. این کارت‌ها همچنین قابلیت رزرو بلیت هواپیما، اتوبوس و قطار را دارند. با هماهنگی‌های انجام شده با بانک ملت نیز به دارندگان «فرهنگ کارت» وام 10 میلیون تومانی با نرخ 16 درصد تعلق خواهد گرفت.

سیدمرتضی موسویان رئیس مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان عنوان کرد: کارت‌های متقاضیان پس از ثبت نام ظرف 2 هفته به آن‌ها تحویل خواهد شد.

بر اساس این گزارش، تمامی مراکز و پایانه‌هایی که قابلیت استفاده از «فرهنگ کارت» برای آن‌ها وجود دارد در سامانه farhangcart.ir قابل مشاهده است.

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای برای خواندن دیر است...» از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

نویسنده : امین تاریخ : 1396/06/10 13:15

با سلام
ما پارسال اینو ثبت نام کردیم ولی یهو معلوم نیس چی شده که اصلا سایت هم دیگه وجود نداره فقط الکی از مردم پول گرفتن خبری هم نشد دیگه پول مردم رو دزدیدن ینی کسی نیست که رسیدگی کنه؟؟؟؟

امین
پاسخ
برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز