اخبار هنری
1395/06/06 15:55

کنسرت باشکوه رحیم شهریاری در تهران و تبریز

 کنسرت باشکوه رحیم شهریاری در تهران و تبریز
رحیم شهریاری پس از انتشار فایل صوتی اخیرش در شبکه های اجتماعی در راستای اعتلای آذربایجان و موسیقی ترکی بین فاصله کنسرت های  تبریز ، کنسرت باشکوهی را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار کرد. 

به گزارش پایگاه خبری ندای بیصدا پس از جریان رسانه ای اخیر و انتشار فابل صوتی رحیم شهریاری پیرامون حواشی به وجود آمده  در شبکه های اجتماعی وی در فاصله بین کنسرت های تبریز در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی  تهران کنسرتی باشکوه در راستای اعتلای موسیقی ترکی  برگزار کرد.

در این کنسرت باشکوه رحیم شهریاری با اجرای قطعه های تبریز و  آذربایجانیم نام آذربایجان و موسقی ترکی  را بیش از بیش در پایتخت ایران به اعتلا رساند.

گفتنی است قطعه های ترکی  رحیم شهریای با اجرای آلبوم تازه منه گوره به شدت مورد توجه علاقمندان درسراسر ایران قرار گرفته و آلبوم اخیر شهریاری به یکی از پرفروش ترین آلبوم های بازار موسیفی کشور تبدیل شده است.

 شهریاری با اجرای قطعه جدید آذربایجان تیملری نیز اتحاد تیم های تبریزی را در این قطعه نشان داده است. که این قطعه و کلیپ تازه اش ازغافلگیری های بزرگ کنسرت اخیرش در تهران و تبریز به شمار رفته است.

لازم به ذکر است در ادامه کنسرتهای گروه آراز ،روز دوم و سوم  کنسرت تبریز  9شهریورماه در دو سئانس و 10شهریورماه با تمدید به دلیل استقبال علاقمندان  ،در سالن پتروشیمی تبریز برگزار میگردد و همچنین به دلیل استقبال بینظیر کنسرت تهران با تمدیددر روزهای 23 و 24 شهریور ماه  در سالن مجلل و باشکوه وحدت تهران برگزار میشود.

 نوشته شده توسط: امید شرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز