اخبار هنری
1395/06/10 10:04

حمایت باشکوه مردم از رحیم شهریاری

 حمایت باشکوه  مردم از رحیم شهریاری
بگذارید از آخر به اول شروع کنیم،اگر تا به حال به کنسرت رحیم شهریاری در شهر پرشورها نرفته اید عملا یکی از اتفاق های بینظیر زندگیتان را ازدست داده اید، تمدید چندگانه  کنسرت رحیم شهریاری به دلیل استقبال بینظیر مردم  در روزهای 22 و 23 شهریور درسالن مجلل وحدت  تهران و و24 و  25  شهریور در سالن پتروشیمی  فرصتی است تا بتوانید از پرشورترین کنسرت  کشور لذت ببرید.

کنسرت اخیر تبریز که با استقبال چشمگیر مردم و با خرید اینترنتی بلیت ها از سامانه eblit.com به یکی ازپرشورترین   کنسرت های موسیقی کشور تبدیل شده بود به حدی  با  اقبال بی نظیر مردم همراه شد که  گروه آراز در فاصله کمتر از  24ساعت مجبور به تمدید دوباره کنسرت  شد و در روز10شهریور ماه ،دوباره این گروه  در تک سئانس به روی صحنه خواهند آمد.

به واقع  پس از کش و قوس  کانال های تلگرامی و جریان سازی های اخیر برخی رسانه های  حاشیه ساز، مردم فهیم و نجیب ایران فرزند شادی آفرین خویش را تنها نگذاشتند و با استقبال پرشکوه از کنسرت های اخیر نشان دادند که جریان واقعی رسانه ها فقط  در سالن های مملو از جمعیت کنسرت رحیم شهریاری رقم میخورد.

رحیم شهریاری و گروه محبوب و مردمی آراز  که خود از دل مردم برخواسته است به واقع با همراهی مردم نشان دادند که هر زمانی که در کنار مردم و برای مردم طنین شادی برخیید چون از دل برآمده است سریعا بردل مردم مینشیند.

رحیم شهریاری  و گروه بی ادعایش  که از دل همین آب و خاک پدید آمده ،بارها و بارها با عمل ونه با حرف نشان داده است که برای به اهتزاز در آوردن طنین موسیقی آذری و فراگیر کردن آن حتی در خارج از کشور زحمات زیادی کشیده اند.

 طبیعتا مردم خونگرم و مهربان سراسر ایران با قطعه های جدید و قدیمی رحیم شهریاری سراسر خاطره دارند و انتخاب رحیم شهریاری به عنوان برترین خواننده کشور با رای چند باره مردم دررسانه های داخلی و در عمل نیز با حمایت ازپیش فروش بلیت ها و استقبال فراتر از انتظار، موید این نکته است که جایگاه رحیم شهریاری در دلهایشان برای همیشه برقرار است.

آنچه که این گروه را با سایر گروه ها متمایز میکند از دل مردم بودن و مردم داری آنهاست، طوری که ناگهان در میان کنسرت  رحیم شهریاری برای سلفی انداختن با مردم از استیج به میان مردم می آید  ودر اوج شادی آنها شریک میشود.

به واقع پس از همین جریان های رسانه ای قرارشد تا دوباره با هماهنگی حمزه شهریاری  تهیه کننده و مدیر موسسه طنین جاویدان آراز در کنسرت 9 شهریوماه رحیم شهریاری که در سالن پتروشیمی  تبریز واقع شده بود حضور یابم و گزارشی  از روند برگزاری  داشته باشم.

از ساعت 17  درب اصلی و محوطه پتروشیمی تبریز با استقبال علاقمندان به حوزه موسیقی  شلوغ  شده بود و جمعیت با اینکه بلیتشان را از سامانه ebilit.com خریده بودند برای حضور در سالن کاملا بیتابی میکردند.

استقبال باشکوه از کنسرت رحیم شهریاری وانتظارمردم برای ورود از همان ابتدا نشان داد که معیار سنجش محبوبیت ،صداقت و یکرنگی گروهی است که همه از دل این مردم برخواسته اند و دغدغه هاشان شادی بخشی به مردمی است که از جنس خودشان هستند.

گروه آراز گروهی هستند که  دغدغه هایشان شادی بخشی به مردمی است که برای دوساعت از تمام مشکلات زندگیشان با موسیقی های شاد و پر خاطره و اصیل و عمیق  جدا میشوند و با تمام وجود در آن لحظات به شادی میپردازند و مردم ایران به شدت صداقت را تشخیص میدهند و استقبال پر شکوه از کنسرت های رحیم شهریاری باعث میشود تا کنسرت رحیم شهریاری به کتسرتی تماما خانوادگی با آرامشی کامل تبدیل شود.
 یکی از همین ویژگی ها استقبال مسئولان رده بالای کشوری و شهری  از کنسرت های رحیم شهریاری است زیرا در کنسرت آنها نیز چهره مسئول به خود نمیگیرند و همرنگ و همسو با مردم در شادیشان سهیم هستند. چه بهتر که برای چنین مردم فهیم و نجیبی  و چنین گروه  با ارزش و اصیلی که برای سربلندی وطن تلاش میکنند مکانی مناسب و در شان مردم با گنچایش بالاتر در نظر گرفته شود.

استقبال چند هزار نفره کنسرت های رحیم شهریاری در تبریز و تهران و پشت خط ماندن مردم نشان میدهد که باید بستر سازی مناسب نیز در شهر اولین ها به بهترین شکل ممکن انجام گیرد.

یکی دیگر از نکته هایی که کنسرت رحیم شهریاری را با سایر کنسرت ها متمایز میکند تنوع موسیقی ها و قطعه هاست که باعث میشود به واقع هر سئانس با سئانس قبلی کاملا متفاوت باشد و به همین خاطر مردم گاها برای چند سئانس یکجا بلیت ها را میخرند و به قدری تنوع قطعه ها بالاست که گاها زمان نیز برای کنسرت کم می آید. قطعه هایی اصیل و جدید که با نماهنگ های حرفه ای ورقص نورهایی زیبا فضایی دلپذیر برای علاقمندان  و خانواده ها ایجاد میکند.

نوشته شده توسط: امید شرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز