اخبار هنری
1395/12/11 15:24

تغییرات عیدانه دورهمی و برنامه های شبکه نمایش

تغییرات عیدانه دورهمی و برنامه های شبکه نمایش
اشرف با اشاره به اینکه برنامه تلویزیونی "دورهمی" با تغییر بازیگران میهمان نوروزی مردم می شود، گفت: سریال "فرار از زندان" پیش از رسیدن فصل بهار تمام می شود.

امیر عباس اشرف مدیر روابط عمومی شبکه تلویزیونی نمایش  گفت: هفته آینده پخش سریال تلویزیونی "فرار از زندان" از شبکه نمایش به پایان می رسد و برای نوروز پخش این اثر را نخواهیم داشت.


وی ادامه داد: هنوز مشخص نیست که به جای سریال "فرار از زندان" چه سریالی جایگزین می شود چون کنداکتور هم اکنون در حال چیده شدن است.

اشرف همچنین تصریح کرد: رویکردمان در شبکه نمایش، پخش فیلم های سینمایی است چرا که در عمل پخش سریال ها در این شبکه تمام شده است.

وی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد: همچنین در شبکه نمایش 15 تا 20 فیلم سینمایی به سفارش شبکه ترجمه و دوبله شده است.

مدیر روابط عمومی شبکه نمایش افزود: فیلم های "مزدور"، "مارسی" ، " تخفیف"  و "شامیتاب" از جمله فیلم های جدیدی هستند که محصول سال های 2015 و 2016 به شمار می روند و قرار است در نوروز سال 1396 از شبکه نمایش میهمان مخاطبان تلویزیون شوند.

وی با اشاره به تدارک شبکه تماشا برای نوروز امسال گفت: شبکه تماشا بر عکس شبکه نمایش قرار است در ایام نوروز تنها به پخش سریال بپردازد که البته سریال ها جدید نیستند.

اشرف با اشاره به جزئیات برنامه "دورهمی" و "خندوانه" در نوروز سال 1396 خاطرنشان کرد: در برنامه های " خندوانه " و "دورهمی" در نوروز اتفاق های جدید و جذابی رخ می دهد و قرار است در برنامه "دورهمی" شاهد تغییر طراحی صحنه و بازیگران باشیم البته مهران مدیری همچنان این برنامه را اجرا می کند.


نوشته شده توسط:میترا برزگری

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز