اخبار هنری
1397/02/07 18:25

حکایت کمال باسولمازغنی و یوسف صیادی

حکایت کمال باسولمازغنی و یوسف صیادی
سولماز غنی و یوسف صیادی به سریال «حکایت کمال» به کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی پیوستند.

 سریال «حکایت کمال»، این سریال ۱۵۰ قسمتی به تهیهکنندگی محسن شایانفر و کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی با روایتی از دهه چهل در مرحله پیش تولید قرار گرفته است و اخیرا سولماز غنی و یوسف صیادی هم به گروه بازیگران این مجموعه پیوسته‌اند؛ البته پیش از این حضور حمید لولایی، مریم سعادت و نگار عابدی در این سریال قطعی شده بود.

 از نیمه اسفند سال گذشته مقدمات ساخت دکورهای این سریال در شهرک سینمایی غزالی آغاز شده و با توجه به قصه‌های متعدد، پیش بینی می‌شود باز هم بازیگران دیگری طی روزهای آینده به پروژه بپیوندند.

«حکایتهای کمال» اقتباسی از رمانی به همین نام، نوشته محمد میرکیانی محسوب می‌شود که قهرمان داستان یک نوجوان به نام کمال است.سریال حکایت‌های کمال، سیری  در فضای ایام دهه چهل است و ساختاری اپیزودیک دارد.

قدرت الله صلح میرزایی تاکنون سریال‌های «پنجره»، «رخصت» و «دختری به نام آهو» را برای تلویزیون ساخته و جدیدترین سریال به تهیه‌کنندگی محسن شایانفر هم «هست ونیست» به کارگردانی حسین سهیلی زاده  است. 

عوامل پشت دوربین مجموعه که تا به حال حضورشان قطعی شده عبارتند از: فرشید رئوفی( مدیرتولید ومجری طرح)، ناصرمحمودکلایه (تصویربردار)، وحید سلطانی (صدابردار)، حمید رسولیان (جلوه های ویژه)، علیرضا فتحی (بدلکار)، مجید فاضلی (برنامه ریز)، مهشید رئوفی (عکاس)، بابک شعاعی (طراح گریم)، مهدی آقامحمدی (مدیر تدارکات)، فرهادعزیزی فرد (طراح صحنه ولباس)، زینب رنجبر (دوخت لباس)، محمدعلی شیبک (دکوراتور)، بیتاارسطویی (منشی صحنه) و هادی داداشی (مشاور رسانه‌ای).

نوشته شده توسط:میترا برزگری

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز