اخبار هنری
1398/04/11 13:55

رویکرد جدید شبکه نمایش در تابستان

رویکرد جدید شبکه نمایش در تابستان
مدیر تامین برنامه شبکه نمایش از پخش طیف متفاوتی از فیلم‌های سینمای ایران، فیلم‌های خارجی و فیلم‌های کلاسیک در ایام تابستان خبر داد.

امیر عباس اشرف با اشاره به جشنواره تابستانی امسال شبکه نمایش اعلام کرد: شبکه نمایش با چینش فیلم‌های مختلف و تمرکز بر آثار شاخص و جذاب، جدول پخش متنوعی را برای تابستان تدارک دیده است که این فیلم‌ها طیف متفاوتی از فیلم‌های سینمای ایران، فیلم‌های خارجی و فیلمهای کلاسیک را دربرمی‌گیرد که در طول ساعات روز از این شبکه پخش می‌شوند.

وی ضمن معرفی بخش‌های مختلفی که آثار بر اساس این تقسیم‌بندی روی آنتن می‌روند، افزود: در فیلم‌های تابستانی امسال، پخش آثار سینمای هند و برگزیده‌های سینمای ایران و جهان و فیلمهای سینمایی دنباله دار را به فهرست فیلم‌های این شبکه اضافه کرده ایم.

مدیر تامین برنامه شبکه نمایش درباره‌ی زمان‌بندی پخش این آثار در ایام تابستان هم توضیح داد: ساعت ۱۳ فیلم‌های تلویزیونی و سینمای ایران، ساعت ۱۵ سینمای هند، ساعت ۱۷ برترین‌های سینمای ایران و جهان، ساعت ۱۹ مجموعه فیلم‌های دنباله‌دار، ساعت ۲۱ هر شب مرور آثار، ساعت ۲۳ فیلم‌های سینمایی جذاب و ساعت یک بامداد آثار سینمای کلاسیک از شبکه نمایش پخش خواهند شد.

اشرف، در پایان فیلم‌های انتخابی برای پخش در جشنواره تابستانی شبکه نمایش را شاخص و متنوع خواند که به بینندگان قدرت انتخاب می‌دهد و از فیلم‌های سینمایی ونوم، کنوک، قفس پرنده، جنگل کوچک، قدم می زنم اما…، مذاکره، تانک ها، مسافران نیمه شب، خورشید، جنگ ستارگان، سریع و خشن، شوالیه تاریکی، تلقین، یاغی، ارتقا، چشم انداز، مکانی آرام، شاهدا، دونی، هپی خواهد گریخت و ... به عنوان آثار جدید در نظر گرفته شده در جدول پخش این شبکه نام برد.

نوشته شده توسط: میترا برزگری

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز