اخبار هنری
1399/04/03 23:46

میلادشاهینی جوان ترین کارگردان سینما و تلویزیون

میلادشاهینی جوان ترین کارگردان سینما و تلویزیون
میلاد شاهینی هنرمند عرصه تئاتر ، سینما و تلوزیون به عنوان جوان ترین کارگردان سینما و تلویزیون معرفی شد .

به گزارش پایگاه خبری ندای بیصدا  میلاد شاهینی مدتی است که در کنار حرفه بازیگری به صورت خیلی جدی  دنبال کارگردانی است ، و در حال حاضر پس از ساخت چند فیلم کوتاه در صدد ساخت اولین فیلم بلند خود به نام پرچم عشق قرار دارد.

وی همچنین در کنار حرفه بازیگری و کارگردانی در زمینه های تهیه کنندگی ، نویسندگی و تدریس بازیگری هم فعالیت رسمی دارد .

شاهینی با اشاره به ساخت اولین فیلم بلند خود تصریح کرد: به زودی اولین فیلم بلند خود به نام  پرچم عشق  را خواهم ساخت که در حال حاضر در زمان پیش تولید اثر هستیم و تمام تمرکزم را روی این کار گذاشته ام تا به بهترین شکل انجام شود .

فیلمساز جوان ، خوش ذوق و با استعداد کشورمان در ادامه ی صحبت هایش با پایگاه خبری ندای بیصدا افزود : این کار به مناسبت ماه محرم و برای پخش از شبکه 1 و همینطور تمام شبکه های استانی آماده خواهد شد و به زودی اخبار تکمیلی در مورد بازیگران و عوامل پروژه به اطلاع عموم می رسد .

میلاد شاهینی در انتهای مصاحبه خود با پایگاه خبری ندای بیصدا درباره فعالت های هنری خود تبیین کرد : درحال حاضر پیشنهادی برای بازیگری تئاتر و همینطور تلوزیون دارم که هر دو را پذیرفته ام و همگی در پایان فصل تابستان نیز وارد پیش تولید خواهد شد.
وی اضافه کرد: باید این موضوع را روشن کرد که  در این حرفه به دنبال داشتن اسم و رسم زیاد نیستم و بیشتر علاقه دارم که در دل مردم محبوب باشم و بتوانم با کمک خدا و همینطور تلاش خودم رضایتشان را تا حد امکان در مورد آثارم جلب کنم .

نوشته شده توسط: توحید شرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

نویسنده : Leili تاریخ : 1399/04/06 13:10

آقای شاهینی لطفا از من برا فیلمتون استفاده کنید

Leili
پاسخ
برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز