اخبار ورزشی
1395/01/14 22:08

قهرمانی تیم ملی تیروکمان ایران در آسیا

قهرمانی تیم ملی تیروکمان ایران در آسیا
تیم ملی ایران با کسب دو طلا، دو نقره و دو مقام چهارمی به کار خود در این مسابقات پایان داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در رقابت‌های تیراندازی با کمان کاپ آسیا، زهرا نعمتی در فینال بخش انفرادی ریکرو مقابل کمانداری از روسیه شکست خورد و مدال نقره را بر گردن آویخت.

در این بخش به ترتیب ورزشکارانی از کشورهای روسیه، ژاپن و اندونزی رتبه‌های اول، سوم و چهارم را کسب کردند.

در بخش انفرادی کامپوند مردان، اسماعیل عبادی و امید طاهری در فینال مقابل هم قرار گرفتند که عبادی توانست با غلبه بر طاهری مدال طلا را به دست آورد.

در این بخش به ترتیب ورزشکارانی از مالزی و چین تایپه سوم و چهارم شدند.

در بخش زنان هم فرشته قربانی در دیدار رده‌بندی شکست خورد و به مقام چهارم رسید. در این بخش کماندارانی از کشورهای هند، فیلیپین و تایلند اول تا سوم شدند.

در بخش تیمی کامپوند، تیم ملی ایران متشکل از اسماعیل عبادی، امید طاهری و مجید قیدی که در مرحله یک هشتم نهایی استراحت داشت، در مرحله یک چهارم تیم بوتان را با نتیجه 231 بر 219 شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت و در این مرحله تیم پرقدرت هند را با نتیجه 230 بر 222 مغلوب کرد و گام به دیدار فینال گذاشت. در فینال تیم کشورمان با نتیجه 231 بر 227 مالزی را شکست داد و قهرمان شد.

در بخش تیمی ریکرو هم تیم ملی ایران با ترکیب میلاد وزیری، کیوان ریاضی‌مهر و صادق اشرفی در مرحله یک هشتم نهایی مقابل تیم تایلند با نتیجه 6 بر 2 به پیروزی دست یافت، در مرحله یک چهارم تیم چین با نتیجه 6 بر 0 بازی را به تیم ایران واگذار کرد و در مرحله نیمه نهایی تیم ایران مقابل روسیه با نتیجه 6 بر 0 مغلوب شده و راهی مرحله رده‌بندی شد. در این مرحله تیم ایران مقابل تیم هند صف‌آرایی کرد و با نتیجه 6 بر 0 مغلوب شد و در مقام چهارم قرار گرفت.

تیم ملی ایران در این بخش برای اولین بار است که به مقام چهارم مسابقاتی در این سطح می‌رسد.

در بخش تیمی ریکرو بانوان، در مرحله یک هشتم تیم ایران با ترکیب زهرا نعمتی، ملیکا عبدالکریمی و زهرا دهقان با نتیجه 5 بر 3 از تیم مالزی شکست خورد و از دور رقابت‌های تیمی حذف شد.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز