اخبار ورزشی
1395/05/18 16:40

برد برزیلی آبادانی و پیروزی پرسپولیس و تراکتور سازی

برد برزیلی آبادانی و پیروزی پرسپولیس و تراکتور سازی
 هفته سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور با پیروزی برزیل ایران بر استقلال تهران وبرد پرسپولیس ،سپاهان و تراکتور سازی ،نفت تهران و تساوی ماشین سازی تبریز وصبای قم برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری ندای بیصدا هفته سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال با بازی تیم های سیاه جامگان و سایپا در مشهد از روز جمعه 15 مرداد آغاز شد که در این بازی سایپا بانتیجه دو برصفر سیاه جامگان را متوقف کرد.

 دراهواز فولاد در حالی که ذوب آهن با محرومیت یحیی گل محمدی از سوی کمیته انضباطی باشگاه  از نشستن بر روی نیمکت مواجه شده بود نتوانست کاری از پیش ببرد و در نهایت با نتیجه دوبر صفر در خانه باخت تا روزهای بحرانی نعیم سعداوی در اهواز آغازشود.
 
 آخرین بازی روز نخست  استقلال تهران  در حالی که تا دقایق پایانی میتوانست برنده بازی با تیم صنعت نفت آبادان باشد به یکباره با شوک برزیلی تیم زرد پوش مواجه شد تا بازی با نتیجه دو بریک به نفع تیم صنعت نفت آبادان در تهران به پایان برسدتا شاگردان منصوریان در دومین بازی پیاپی شکست را پذیرا باشند.

 روز دوم بازی ها  از شنبه 16 مرداد ماه آغاز شد، گسترش فولاد با نتیجه یک برصفر از پرسپولیس شکست خورد تا شاگردان کمالوند برای بازی های بعدی به فکر راهی برای باز کردن دروازه حریفان بگردند.

در تهران نفت با نتیجه سه برصفر از سد پدیده  گذشت تا شاگردان علی دایی آرام آرام به وضعیت خودشان در جدول بهبود بخشند .

 بازی سپاهان و استقلال خوزستان که برای عبدالله ویسی تیم اول و دوم به حساب می آمد،  با نتیجه سه بریک به نفع زدر پوشان اصفهانی  به اتمام رسید تا بدین ترتیب سپاهانی ها از سد قهرمان لیگ گذشته بگذرند و عبدالله ویسی هم  قابلیت های فنی خودش را کاملا نشان دهد.

صبای قم  و ماشین سازی تبریز در بازی آخر روز دوم در پایان به نتیجه تساوی یک بریک دست یافتند تا تنها بازی تساوی هفته را به خودشان اختصاص دهند.البته شاگردان رسول خطیبی در دقایق پایانی تلاش مضاعفی برای زدن گل دوم هم داشتند که با اعلام آفساید، بازی با همان نتیجه به پایان رسید.
در آخرین بازی هفته سوم در تبریز از ساعت 18 روز یکشنبه 17 مرداد، تراکتور سازی تبریز رو درروی  پیکان تهران با سرمربی گری مجید جلالی قرار گرفت تا درنهایت شاگردان امیر قلعه نویی با گلزنی ادینهو،محمد ابراهیمی و کرار جاسم و تک گل امیر حسین صادقی بازی را بانتیجه سه بریک به نفع خودشان به پایان برسانند.
 
لازم به ذکر است هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال پنجشنبه و جمعه 21 و 22 مرداد ماه برگزار میشود.

 نوشته شده توسط:امیدشرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز