اخبار ورزشی
1395/05/23 01:46

پیروزی قرمز ها در هفته چهارم لیگ برتر

پیروزی قرمز ها در هفته چهارم لیگ برتر
هفته  چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور با پیروزی تیم های تراکتور سازی تبریز، پرسپولیس تهران و صنعت نفت آبادان وبا تک امتیاز آبی های تهران به پایان رسید.

شهر آورد تبریز که از ساعت 18پنجشنبه 21 مرداد ماه  به دلیل نا آماده بودن ورزشگاه یادگار امام درورزشگاه  تراکتور سازی آغاز شد ،با نتیجه دو برصفر به سود شاگردان قلعه نویی به اتمام رسید تا عملا ماشین سازان حساس ترین دربی تبریز را بازنده باشند.

در پایان این بازی جذاب امیر قلعه نویی درپاسخ به پرسش خبرنگار ندای بیصدا در کنفرانس مطبوعاتی درباره جنگ میانه میدان و تعویض ادینهو و سینا عشوری  گفت: با اینکه  ادینهو بازیکن بزرگی است ولی هنوز به آن حد از آمادگی نرسیده است و طبیعتا  تعویض ها در رساتای حفظ  نتیجه بود و ما اتفاقا بعد از تعویض ادینهو هم موقعیت های گل داشتیم.

استقلال و پیکان  در تهران به تساوی یک بریک رسیدند تا شاگردان منصوریان بعد از گذشت چهار هفته از بازی ها همچنان در حسرت پیروزی باشند.

در اصفهان ذوب آهن و گسترش فولاد نیز به تساوی یک بریک رسیدند تا شاگردان کمالوند تک امتیاز حساس این بازی را به تبریز ببرند.
 سایپای البرز با پدیده مشهد  در خانه  به تساوی یک بریک رسید تا عملا دو تیم برای روزهای آتی برای سروسامان دادن به وضعیتشان در جدول بیشتر تلاش کنند.

در تهران پرسپولیس با تک گل مهدی طارمی یک برصفر بر صبای قم غلبه کرد تا با ده امتیاز صدر جدول را در اختیار داشته باشد.
ابادانی ها شاهد پیروزی یک برصفر تیم خودشان مقابل سپاهان اصفهان بودند تا این تیم نیز در زمره تیم هایی بی شکست چهار هفته لیگ برتر  در کنار پرسپولیس و تراکتورسازی قرار گیرد.

در جدال اهواز که بین استقلال و نفت تهران برگزار شد دو تیم در پایان به تساوی دو بردو دست یافتند تا امتیازها بین دو تیم تقسیم گردد.

در تنها بازی باقی مانده لیگ برتر که روز جمعه 22 مردادماه در مشهد بین تیم های سیاه جامگان و فولاد اهواز برگزار شد دو تیم به تساوی یک بریک رضایت دادند تا سلسله تساوی های هفته چهارم تکمیل شود.

لازم به ذکر است هفته پنجم رقایت های لیگ برتر به دلیل بازی های تیم ملی در مسابقات مقدماتی جام جهانی از جمعه 19 شهریور ماه پیگیری میشود.

نوشته شده توسط: امید شرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز