اخبار ورزشی
1395/08/01 11:51

تساوی پر رنگ قرمزها و برد خانگی آبی ها

تساوی پر رنگ قرمزها و برد خانگی آبی ها
هفته نهم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور(جام خلیج فارس) باتساوی خونین تیم های پرسپولیس، تراکتورسازی و برد تیم های نفت تهران و آبادان واستقلال و سپاهان در روزهای پنجشنبه و جمعه29 و 30مهرماه برگزار شد.

جدال تیم ها تراکتور سازی تبریز و فولاد خوزستان در تبریز با نتیجه تساوی دوبردو به پایان رسید تا دو تیم تک امتیاز این مسابقه را باهم قسمت نمایند.

در اهواز جدال تیم های استقلال خوزستان وپرسپولیس در یک بازی پر حاشیه به تساوی یک بریک منجر شد تا شاگردان برانکو اوانکویچ نیز بدون شکست در جدول رقابت ها همچون تراکتورسازی تبریز به عنوان تیم صدر نشین لیگ  برتربه مسابقات ادامه دهند.
البته نکته عجیب این مسابقه درگیری شدید بین هواداران تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران بود که به زخمی شدن 40هوادار انجامید.

 شاگردان علی دایی در جدال نفت تهران و ذوب آهن اصفهان در حالی در خانه  به پیروزی دو بریک دست یافتند که تا لحظات پایانی یک برصفر عقب بودند و بدین ترتیب با این برد توانستند به عنوان  تیم سوم جدول رقابت ها نام گیرند.

در بازی ها روی جمعه نیز پدیده مشهد و پیکان تهران به تساوی صفر برصفر رسیدند تا چشم به هفته های بعدی داشته باشند.

 در اصفهان سپاهان دو بریک از سد سیاه جامگان گذشت  تا زرد پوشان دوباره به روزهای پر نشاطشان امیدوار گردند.

 برزیلی های ایران  در آبادان موفق شدند با نتیجه سه برصفر از سد ماشین سازی تبریز عبور کنند تا شاگردان رسول خطیبی برای فرار از قعر جدول به بازی های بعدی به حکم فینال گونه بنگرند.

 استقلال تهران در خانه  موفق شد تا با نتیجه دو بر صفر از سد سایپا بگذرد و با کسب سه امتیاز این مسابقه به رده پنجم جدول دست یابد.

در آخرین بازی هفته نیز جدال صبای قم و گسترش فولاد تبریز در قم با تساوی بدون گل  خاتمه یافت تا دو تیم چشم انتظار هفته های بعدی باشند.

با  پایان هفته نهم در جدول رقابت های لیگ برتر پرسپولیس تهران با 19 امتیاز و تراکتور سازی تبریز و نفت تهران نیز با امتیاز های 17 و 12 رده های اول تا سوم را به خود اختصاص داده اند و در انتهای جدول نیز تیم های سایپا، پدیده و ماشین سازی تبریز با امتیاز های 8 و 6  جای گرفته اند.
 نوشته شده توسط: امید شرکت تبریزی
 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز