اخبار ورزشی
1395/08/08 15:02

صدرنشینی پرسپولیس و قعر نشینی ماشین سازی

صدرنشینی پرسپولیس و قعر نشینی ماشین سازی
هفته دهم رقابت های لیگ برتر با انجام هشت مسابقه روزهای پنجنشبه وجمعه 6 و 7 آبان ماه با صدرنشینی پرسپولیس و قعر نشینی ماشین سازی تبریز به پایان رسید.

در بازی ابتدایی روز پنجشنبه در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی تبریز سبزپوشان ماشین سازی درمقابل پیکان تهران بازی یک برصفر برده را درنهایت با نتیجه 4 بریک واگذار کردند تا با 6 امتیاز همچنان در انتهای جدول قرار گیرند.

در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز شهرآورد تبریز با نتیجه دوبریک به سود تراکتورسازی به پایان رسید تا شاگردان امیر قلعه نویی بعد از پایان مسابقه برای بازی با ملوان در جام حذفی آماده شوند. شاگردان فراز کمالوند نیز با 9 امتیاز رده 13 جدول را دراختیار دارند.

 جدال سایپا و سپاهان در نهایت به تساوی یک بریک انجامید تا دوتیم امتیازهارا باهم تقسیم نمایند.

مسابقه پر گل هفته در قم با نتیجه 3 بر دو به نفع پدیده رسید تاعملا شاگردان مرفاوی نیز احساس خطر را داشته باشند.

در اهواز جدال فولادو استقلال تهران نیز پس از 90دقیقه به تساوی یک بریک رسید تا روند پیروزی های منصوریان درهفته اخیر در اهواز شکسته شود.

 بازی های روز جمعه با انجام سه مسابقه دنبال شد که در مشهد جدال سیاه جامگانی که اینبار روی نیمکت خود خداداد عزیزی را میدید با تساوی دو بردو برابر نفت تهران به پایان رسید تا شاگردان علی دایی دو امتیاز حساس این بازی را ازدست رفته ببینند.

جدال پرسپولیس با صنعت نفت آبادان  در ورزشگاه آزادی تهران با تک گل مهدی طارمی به نفع قرمزها به پایان رسید تا پرسپولیس درپایان هفته دهم با 22 امتیاز در صدر جدول قرارگیرد.

در اصفهان بازی دوتیم ذوب آهن و استقلال خوزستان به برتری دو برصفر اصفهانی ها ختم شد تا ذوبی ها برای روزهای پیش رو با امیدواری گام بردارند.

در پایان هفته دهم تیم های پرسپولیس با 22،تراکتور سازی با 20 و نفت تهران با 16 امتیاز رده های اول  سوم جدول را برعهده دارند. در انتهای جدول نیز گسترش فولاد ،ساپیا، صبا هرسه با 9 امتیاز و ماشین سازی با 6 امتیاز رده های 13 تا 16 جدول را کسب کرده اند.

لازم به ذکر است  هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور به دلیل بازی تیم ملی در تاریخ 4 و 5 آذر ماه برگزار میشود.

نوشته شده توسط: امید شرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز