اخبار ورزشی
1396/05/14 16:01

صدرنشینی پارس جم جنوبی و پرسپولیس در لیگ برتر

صدرنشینی پارس جم جنوبی و پرسپولیس در لیگ برتر
با برد دو بریک پرسپولیس تهران برابر تراکتور سازی در تبریز و پیروزی سه بردو پارس جنوبی جم برابر پیکان دو تیم 6 امتیازی در صدر جدول لیگ برتر هفته دوم را به پایان رساندند.

به گزارش پایگاه خبری ندای بیصدا هفته دوم رقابت های لیگ برتر از روز 5 شنبه 12 مرداد ماه با بازی تراکتورسازی و پرسپولیس در ورزشگاه یادگارامام آغاز شد وعلی رغم بازی زیبای شاگردان گل محمدی یاران برانکو ایوانکویچ در نهایت با نتیجه دو بریک بازی را به سود خود خاتمه دادند.
در نشست مطبوعاتی برانکو در پاسخ به سوال خبرنگار ندای بیصدا در مورد تعویض منشا و جایگزینی کمال کامیابی نیا توضیح داد که کمال کامیابی نیا هنوز به شرایط آمادگی صد درصد نرسیده و از بند مصدومیت به تازگی رهایی یافته و کم کم به شرایط بازی کامل میرسد. وی درباره استفاده از جوانان نیز گفت: دو تعویض  دیگر ما نیزجوانان جویای نامی هستند که به زودی از آنها نیز در بازی های دیگر بهره خواهیم گرفت.
یحیی گل محمدی نیز در پاسخ به پرسش خبرنگار ندای بیصدا در مورد جدی گرفتن بازی های جام حذفی و از دست رفتن 6 امتیاز درلیگ  و بازی تدارکانی لیگ گفت: ما هر سه جام را جدی خواهیم گرفت و این گونه نیست که بازی های لیگ را فدای جام حذفی کنیم ولی طبیعتا برای جوانان زمان لازم است تا به شرایط کامل مسابقه برسند.

در تهران سایپاسه بردو از سد صنعت نفت آبادان گذشت . فولاد در اهواز یک بریک با نفت تهران به تساوی رسید ،سپید رود رشت دو بریک بازی را  به سیاه جامگان واگذار کرد.

در بازی های روز جمعه نیز پدیده 4 بر صفر از سد سپاهان عبور کرد،ذوب آهن با سرمربیگری امیر قلعه نویی سه بر صفر از سد گسترش فولاد تبریز با سرمربیگری لوکابوناچیج  گذشت،استقلال تهران در ورزشگاه آزادی تهران با تساوی بدون گل مقابل استقلال خوزستان متوقف شد.و پارس جم جنوبی با پیروزی سه بردو برابر پیکان تهران با 6 امتیاز همچون پرسپولیس در صدر جدول قرار گرفت.

لازم به ذکر است هفته سوم رقابت های لیگ برتر 5 شنبه وجمعه 19 و 20 مرداد ماه برگزار میشود که در حساس ترین بازی ها نفت تهران میزبان پرسپولیس و جمعه نیز استقلال تهران پذیرای تراکتور سازی تبریز خواهد بود.

نوشته شده توسط:امید شرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز