اخبار ورزشی
1396/11/26 05:05

تجلیل از سهند پهلوان اذربایجان پرویز هادی

تجلیل از سهند پهلوان اذربایجان پرویز هادی
باحضور رییس سازمان ورزش و جوانان ومعاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی وشهردار کلانشهر تبریز از پهلوان پرویز هادی در تبریز تجلیل شد.

دراین مراسم که به همت هیات کشتی استان و شرکت چشمه بهشت ترتیب یافته بود جمعی از پیشکسوتان رشته های مختلف ورزشی و هیاتهای ورزشی و قهرمانان و مدال اوران کشتی حضور داشتند .

 در این مراسم مدیر کل ورزش و جوانان استان در سخنان کوتاهی از پهلوان پرویز هادی بعنوان ورزشکاری سخت کوش و خود ساخته نام برد که در میادین بین االمللی بارها پرچم جمهوری اسلامی را با قهرمانی خود به اهتزاز در اورده است.در ادامه این مراسم یکی از عکاسان پیشکسوت استان با اهدا عکس هنری از پرویز هادی و یک بازرگان تبریزی نیز با اهدا 5سکه بهار ازادی از هادی تجلیل کردند.لازم به ذکر است پرویز هادی 4دوره قهرمان آسیا ،4دوره قهرمان جام جهانی،قهرمان بازیهای آسیایی ۲۰۱۴اینچئون کره،قهرمان دانشجویان جهانی،نفر سوم المپیک دانشجویان ، قهرمان جام تختی در 5 دوره  وچندین عنوان قهرمانی مسابقات داخلی و بین المللی را در کارنامه خود دارد.

هادی  در آخرین دوره جام تختی درتبریز نیزباقهرمانی در وزن 125 کیلو گرم کشتی آزاد از عوامل اصلی قهرمانی کشورمان در این رقابت ها بود
.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز