اخبار ورزشی
1397/07/05 09:40

قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران در تبریز

قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران در تبریز
تیم ملی فوتسال کشورمان با پیروزی مقابل اوکراین، به قهرمانی تورنمنت چهارجانبه تبریز رسید.
 تیم ملی فوتسال کشورمان از ساعت 16چهارشنبه در آخرین دیدار تورنمنت چهار جانبه تبریز به مصاف تیم ملى اوکراین رفت که این مسابقه با برتری ۲ بر یک ایران خاتمه یافت. مسلم اولادقباد و مهدی جاوید گل‌های شاگردان محمد ناظم‌الشریعه را به ثمر رساندند.

تیم ملی ایران در دیدارهای قبلی خود در تورنمنت تبریز، یک پیروزی مقابل بلاروس و یک تساوی مقابل ژاپن کسب کرد و کارش را در این رقابت‌ها با پیروزی به پایان رساند.

در اولین دیدار هم ژاپن و بلاروس به تساوی ۲ - ۲ رضایت دادند.

در پایان تورنمنت چهارجانبه تبریز، تیم ملی ایران با هفت امتیاز به قهرمانی رسید و اوکراین با شش و ژاپن با دو امتیاز در رتبه‌های دوم و سوم قرار گرفتند. بلاروس هم بدون کسب امتیاز، به مقام چهارم مسابقات رسید.

رضا حیدریان بازیکن سابق تیم ملی فوتسال، محمد رضا ساکت دبیر کل فدراسیون فوتبال،جواد ششگلانی رییس هیئت فوتبال  استان و دکترایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی از مهمانان ویژه این دیدار بودند.

ساکت در گفتگویی اختصاصی با پایگاه خبری ندای بیصدا با تقدیر از مسئولان  و تماشاگران در راستای برگزاری این تورنمت اظهار امیدواری کرد تا در آینده ای نزدیک در تبریز شاهد چنین تورنمنت هایی باشیم.

محمد ناظم الشریعه نیز پس از پایان بازی با خرسندی از نتیجه کسب شده اعلام کرد که این تورنمت برای فرصت دادن به جوانان بوده و با بازی های سنگین جوانان خواسته های تیم ملی را فراهم کرده اند.

اولکساندرسرمربی اوکراین نیز در گفتگویی با پایگاه خبری ندای بیصدا با تقدیر از مسئولان برگزاری چنین تورنمتی در ایران ،بازی های تدارکاتی  را فرصتی برای تیم ملی اوکراین ابراز کرد .
وی با اشاره به سیستم پاور پلی در دقایقی از مسابقه ابراز داشت: سیستم پاور پلی سیستمی است که اگر دقت در این امر اتفاق نیفتد نتیجه عکس خواهد داشت لذا ما از این سیستم استفاده زیادی نکردیم.

نوشته شده توسط: امید شرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز