اخبار اجتماعی
1399/05/24 13:18

پساپ برخی صنایع شهرک عالی نسب و تهدید محیط انسانی و محیط زیست

پساپ برخی صنایع شهرک عالی نسب و تهدید محیط انسانی و محیط زیست
جمعی از کشاورزان و باغداران کوی تبریز نو ؛فرهنگ و خودکفایی ارتش در منطقه سعید اباد از سرازیر کردن، پساپ های صنعتی برخی صنایع مستقر در شهرک عالی نسب اعتراض خود را اعلام کردند.
به گزارش پایگاه خبری ندای بیصدا احمد مهر پرور هیات امنا این کوی ها به خبرنگار ما گفت :این پساپ های علاوه بر اینکه به آلوده شدن محصولات کشاورزی و باغی مناطق پایین دستی شهرک منجر می شود، محیط زیست را برهم زده و بوی گندیده پساپ ها موجب شیوع امراض حیوانات و احشام نیز شده است و بوی مشمئز کننده آن تا دهستان سعید آباد مشام مردم را می ازارد.
قاسمخانی رییس هیات امنا کوی تبریز نو به خبرنگار ما گفت:چندین بار به اداره محیط زیست بستان آباد مراجعه و نتیجه ای نگرفته ایم.

قره جه داغی نیز گفت:اهالی کوی به دوربین فیلمبرداری پساپ های صنعتی پپسی تبریز.نقشینه چاپ،شکلات سازی آیدین و صنایع غذایی ناصر را ضبط کرده اند که پساپ های آنها با لوله کشی مخفی به دره کوی تبریز نو و اراضی پایین دستی هدایت می شود و اصول اخلافی و حرفه ای ایجاب میکند که صنایع مذکور نسبت به ایجاد تصفیه خانه های لازم اقدام کنند.
گزارش خبرنگار ما حاکی است اهالی و باغداران و کشاورزان از استاندار آذربایحان شرقی،اداره کل محیط زیست استان و فرمانداری بستان آباد و اداره کل شهرکهای صنعتی و هیات امنا شهرک عالی نسب خواستار حل این معضل محیط زیستی شدند.

نوشته شده توسط: آرش منجی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز