اخبار اقتصادی
1398/11/30 23:18

دکتر متفکر آزاد:من با برنامه آمده ام

دکتر متفکر آزاد:من با برنامه آمده ام
دکتر متفکر آزاددر جمع اعضای باشگاه اندیشه های سیاسی عصرجدید تبریز: من با برنامه آمده ام

دکتر متفکر آزادکاندیدای جوان دانشگاهی در جمع اعضاباشگاه اندیشه های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی عصر جدیدتبریز گفت: من با برنامه وارد صحنه مبارزات انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آمده ام و حرف من توسعه زیرساخت های منطقه،اولویت مسایل اقتصادی و همچنین احیا صنایع بزرگ آذربایجان شرقی برای اشتغال پایدار است.
وی گفت:اقتصاد ما دچار رکود و ربا شده و به بیماری افتاده است و ما معتقدیم که دولت نباید در اقتصاد تصدی گری اصلی را عهده دار شود، بلکه دولت در صحنه اقتصادی باید به عنوان نظر هوشمند کنترل راهبردی در مسایل کلان اقتصادی داشته باشد و ضمن جلوگیری از فساد و شفاف سازی درآمدهای اقتصادی با به کارگیری شیوه های مدرن برای جلوگیری از هرگونه فساد و تباهی را در سرلوحه برنامه های خود قرار دهد .
وی شفاف سازی و الکترونیکی شدن تمام فعالیت های اقتصادی را یادآورشد و گفت:اگر بخواهیم در اقتصاد پیشرفت کنیم باید ریشه فساد کنده شود و همه امور باشفاف سازی به جلو رود.
وی تربیت نیروی انسانی متخصص و توجه به تولید و بهره وری را یادآورشد و افزود:مادربرنامه های بومی باید با برنامه بوده باشیم.
دکتر متفکر آزاد که هشت سال عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز بوده، دانش آموخته زیست محیطی و بیوشیمی از دانشگاه ژاپن بوده است و تاکنون در بیست دانشگاه کشور در مورد مسائل فرهنگی ، علمی و دانشگاهی سخنرانی داشته و علاوه بر آن 20 مقاله علمی تحقیقاتی و دو کتاب پژوهشی را در کارنامه فعالیت های خود دارد.
وی به عمران وآبادانی شهر کهن تبریز اشاره کرد و گفت:اگر بتوانیم به تقویت بینیان های اقتصادی و تجاری شهر کهن تبریز همت ببندیم این شهر میتواند رونق اقتصادی گذشته خود را به دست آورد.در این نشست آقایان مهندس صابر قلیزاده و دکتر محمد فرج پور باسمنجی دو تن از دست اندرکاران باشگاه اندیشه های  فرهنگی و اجتماعی عصر جدید گزارشی از تشکیل خود جوش این باشگاه بدون گرایشات جناحی و در جهت کمک به رشد آگاهی های  مردم را در شرایط فعلی کشور ارائه کردند.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز