با مخاطبان
1394/09/04 14:52

شروعی دوباره در مسیر خبر

شروعی دوباره در مسیر خبر
چهار آذر 1389 همیشه در قاب خاطره هایمان یاد آور روزی است که قرار شد در کنار جمعی دوست داشتنی کنارتان باشیم و برای هدفی بزرگ تمام تلاشمان را انجام دهیم.
 امروز که پنجمین سال حضورمان را در این عرصه درکنارتان آغاز میکنیم ذکر چند نکته ضروری است.واژه های حمایت و هدایت برای بهترشدن و انجام بهتر مسئولیت هایمان در این دنیای فن آوری ضروری است.
 در طول این مدت تجربه های متفاوتی را کنارتان داشته ایم و گزارش های خاصی را به شکل زنده  از مراسم خاص داشته ایم که همان تجربه آنلاین و نفس به نفس با شمارا برایمان رقم زد.
مسئولان،هنرمندان،ورزشکاران بسیاری از سایت بازدید کردند که انگیزه هایمان را برای پر بارکردن محتوا یاری داده است. روند بازدید از کشور های مختلف در ساعت های مختلف نشان میدهد که سایت در ساعت های مختلف مورد توجه شما دوستان قرار گرفته است و این وظیفه ما را در سال جدید بیش از بیش افزایش میدهد.
برای بقا در این عرصه باید تلاش هاپیش از پیش انجام شود و با حمایت های شما دوستان و هدایت های صحیح این وظیفه خطیر به درستی  به بار بنشیند.
امروز در دنیای پر زرق و برق رسانه های مختلف به روز بودن شرط اصلی بقاست و برای این موضوع نیز تمام تلاشمان را انجام خواهیم داد تا درکنارتان بازهم برای بهترین شدن تلاش کنیم. بخش های مختلف سایت به شکل پیوسته در طول این مدت تکمیل خواهند شد و به مرور سایت روند متفاوتی را پیش خواهد گرفت.
 از تمام مخاطبان عزیزی که درطول این مدت همراهیمان کرده اند صمیمانه سپاسگزاریم و در این فرصت از تمام دوستان و همکاران عزیزمان نیز که  با حضورشان و قلمشان یاریمان داده اند از بزرگواری هایشان قدردانی میکنیم .

نوشته شده توسط: امید شرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
صندوق نظرات
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی :  
موضوع :
عنوان :  
متن :

طراحی وب سایت : پورتال ساز