با مخاطبان
1395/01/22 07:37

سالی که نکوست از بهارش پیداست

سالی که نکوست از بهارش پیداست
بعد از مدتهای فرصتی فراهم شد تا در بخش بامخاطبان رو دررو با شما دوستان و عزیزان همراه پس از تبریک سال جدید و روزهای بهاری  مستقیما سخن گوییم.

 درابتدا جا دارد از تمام دوستانی  که در طول روزها و شبهای نوروز نگاه پرمهرشان را همراهمان کردند صمیمانه سپاسگزاریمان را ابرازکرده و اعلام  کنیم ان شاالله  برای سال جدید برنامه و تدارک ویژه ای دیده ایم که عمل به آنها میتواند بسیار مایه شادی و خرسندیتان را فراهم آورد.
پس از اینکه  پایگاه خبری ندای بیصدا در ایران با روزنامه سرخاب تبریز و هفته نامه کوشا  به شکل مستقیم فعالیت خود را در طول این چند وقت اخیر آغاز کردوخبرهای سایت در این  نشریات به چاپ رسید همکاری های رسانه ای ما در طول نمایشگاه های مختلف مطبوعات نیز فراهم شد و این قدمی تازه برای فعالیت رسانه ای مان به حساب می آمد.

 حضور گرم دوستان و بازدید کننده های عزیز که از خارج از کشور سایت را رصد میکرندنیزباعث شد تا قدمی نو در زمینه همکاری های بین المللی برداریم و در اولین قدم در روزهای بهاری سال جدید با روزنامه یاشیل اغدیر نشستی برگزار کردیم  و در این نشست به توافقاتی دست یافتیم  که مقرر شد خبرهای پایگاه خبری ندای بیصدا  در روزنامه یاشیل اغدیرترکیه  و خبرهای آنها نیز در پایگاه خبری ندای بیصدا درج گردد.
طبیعتا این موضوع قدمی تازه در عرصه تجربه رسانه ای بین المللی  پایگاه خبری ندای بیصدا به حساب خواهد آمد و ان شاالله در روزهای بهاری سال جدید خبرها و اتفاقهای بینظیری را برایتان خواهیم داشت.
لازم به ذکر است روزنامه یاشیل اغدیر روزنامه ای با سابقه 61 سال چاپ در شهر اغدیر ترکیه است که در حال حاضر مدیر مسئولی آن به عهده جبارشیکتاش است.

یکی از بخش هایی که همیشه مورد توجه دوستان واقع شده بخش خبرهای هنری است .  چند وقت اخیر خبری روی سایت قرار گرفت که حکایت  از پخش سریال فرار از زندان  از شبکه نمایش سیما می داد . این خبر با پخش مکرر تیزر سریال فرار از زندان از شبکه نمایش سیما  تنظیم شد و طبیعتا در بازه زمانی مختلف همراهان عزیز پیگیرعدم پخش به موقع سریال بودند و باتوجه به اینکه همیشه ما حق را به مخاطبان میدهیم وظیفه خود دانستیم که پیگیر این موضوع باشیم. متاسفانه به دلیل عدم برنامه ریزی صحیح زمانی دوستان شبکه نمایش، زمان پخش این سریال تا این لحظه مشخص نشده است وبه محض خبرهای تازه در بخش نظرات آن خبر درج میگیردد.

یکی دیگر از اتفاقهای پایگاه خبری ندای بیصدا پوشش خبرهای ورزشی تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در سطح بازی های لیگ قهرمانان آسیا بود که طبیعتا حضور در نشست ها و کنفرانسهای مطبوعاتی به عنوان نماینده شما دوستان عزیزاز طرف پایگاه خبری ندای بیصدا وظیفه ما را در این عرصه سنگین تر کرد.

برای سال جدیدتان بهترین اتفاقها را آرزومندیم و امیدواریم که بهاریترین روزها در انتظارتان باشد. از همراهیتان صمیمانه سپاسگزاریم وبرای بهترشدن  تمام تلاشمان را انجام خواهیم داد.

نوشته شده توسط:امیدشرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
صندوق نظرات
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی :  
موضوع :
عنوان :  
متن :

طراحی وب سایت : پورتال ساز