با مخاطبان
1396/01/03 12:15

تحول بهاری وانجام وظیفه صحیح در محضر مخاطبان

تحول بهاری وانجام وظیفه صحیح در محضر مخاطبان
سلام بر دوستان و همراهان عزیزمان. عیدتان مبارک و لحظه هایتان بهاری.
شروع بهار همیشه با تحول و تغییرات عمده ای همراه است و در این بین ما هم قدم هایمان را برای رشد در عرصه خبری با سرعت و با انگیزه بالاتری به پشتوانه همراهی صمیمانه شما برمیداریم.
نگاهی به عملکرد سال گذشته و تدوین مسیر سال جدید که با نظر مخاطبان  و راهنمایی استادان حوزه خبری و رسانه ای انجام میگیرد ما را برای بهترشدن مسیر فعالیت های خبری و پوشش بهتر رسانه ای پیش از پیش امیدوارمان میکند تا بتوانیم در محضرتان انجام وظیفه صحیحی داشته باشیم.

سال 95 افتخار این را داشتیم که در کنار فعالیت های خبری در حوزه های هنری مانند ساخت فیلم  های هنری و مستنددر کنار دوستان باشیم تا قدم های کوچکی در حوزه فرهنگ و هنر در کنار دوستان برداشته باشیم ودر سال 96 هم این موضوع ادامه خواهد داشت.

در حوزه های اجتماعی امسال برنامه های متفاوتری خواهیم داشت تا بتوانیم سوژه های اجتماعی جامع تری را تحت پوشش قرار دهیم تا از این نظر هم  خواسته های شما را بیشتر از قبل به انجام برسانیم.

 
در سال96 نلاش خواهیم کرد تا از ظرفیت های ارتباطی و رسانه ای دوسویه  به بهترین شکل در راستای انتفاع مخاطبان بهره برداری تعاملی و مثبت داشته باشیم .
با گسترش رسانه ها وبا وجود بمباران خبری،تعامل دوطرفه باعث میشود تا مخاطبان آنچه را که از رسانه های مطبوعشان میخواهند، به ساده ترین شکل دریافت نمایند و از سویی سوژه ها و مطالب دقیقا با نظر کامل مخاطبان عزیز تولید شود.

برای بهتر شدن نیازمند همراهی گرمتان هستیم و از اینکه در ساعت های مختلف شبانه روز این همراهی دوطرفه احساس میشود انگیزه همه مان برای انجام وظیفه وخدمت رسانی به تمام دوستان چندین برابر بالاتر میرود.

امیدواریم برای تمام دوستان وهمراهان عزیز سال 96 سالی توام با سلامت و شادکامی کامل باشد و در انجام وظایفمان نیز بتوانیم قدم هایمان را استوار تر از همیشه با همراهی صمیمانه تان برداریم.

نوشته شده توسط: امید شرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
صندوق نظرات
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی :  
موضوع :
عنوان :  
متن :

طراحی وب سایت : پورتال ساز