بهداشت و سلامت
1400/03/14 17:47

نجات جان دیدم در گرو یاری و محبت همه جهان

 نجات جان دیدم در گرو یاری و محبت همه جهان
وقتی صدای خنده کودکی را میبنید چه حالی میشوید؟با گریه آن کودک چه حسی به شما دست می دهد؟

بیماری نادری به نام  sma کودکی ترکیه ای را تحت تاثیر خود قرار داده است،به گونه ای که همه هنرمندان در سراسر جهان و هنرمندان ترکیه ای برای لبخند دوباره این کودک حاضرند هر کاری از دستشان برمی آید انجام دهند.


حدیجه شندیل بازیگر مطرح ترکیه ای برای لبخند این کودک معصوم از لباس مراسم حنای خود گذشته و آن را برای فروش30 هزار لیر به اشتراک گذاشته است تا هزینه درمان این کودک تامین شود. ساعت ها در اینستاگرام برای شادی دل این کودک معصوم  خود و دیگر هنرمندان  پیش قدم شده اند. 


داستان دیدم از زمانی شروع می شود که او فقط 2 ماه داشت. وقتی خانواده اش احساس می کنند حرکات او محدود شده است ، فرسایش جاده های بیمارستان را شروع می کنند.متاسفانه  تشخیص بیماری وی با تأخیر فقط در سن 11 ماهگی انجام میگیرد.

دیدم که به گفته پزشکان وی نمی تواند سن 2 سالگی را ببیند ، سرسختانه به مبارزه خود بابیماری SMA ادامه می دهد.

دیدم که اکنون  32 ماهه است و با موضع گیری قوی قلب های تمام جهانیان را به خود جلب کرد ، 9 ماه از زندگی 32 ماهه خود را در مراقبت های ویژه گذراند.  در حین خروج از مایع لوله گذاری ، قلب او 2 بار متوقف شد.

علت اینکه دیدم در آمریکا نتوانست به معالجه خود ادامه دهد به دلیل شرایط سنی او بوده است. آخرین فرصت  برای دیدم درمان زولگنسما در دبی است که دیدم نباید  13.5 کیلو باشد. به عبارت دیگر ، اگر وی 1.6 کیلوگرم دیگر اضافه کند ، دیگر فرصتی برای درمان نخواهد داشت. 

هزینه درمان زولگنسما 1 میلیون و 821 هزار یورو است. کمپین اهدا ، که از 12 ماه پیش برای جمع آوری این هزینه آغاز شده بود ، اکنون به 44.5 درصد رسیده است.بیایید همه در سراسر جهان به هرشکل ممکن دست دردست هم دهیم و این کودک را به لبخندی پایدار برسانیم.

با تایید استانداری استان استانبول شماره حسابی برای کمک به این نوزاد عزیز تدارک دیده شده است تا سریعا واریزی ها تجمیع گردد.VALİLİK ONAYLI İBAN BİLGİLERİ 🇹🇷TR51 0020 5000 0967 3042 4000 01 Banka : Kuveyt Türk İsim soyisim : İsa demir Açıklama : Didem'e nefes ol Euro iban ❗ TR67 0020 5000 0967 3042 4001 01 Banka : Kuveytturk آدرس  صفحه این کودک عزیز ودوست داشتنی هم در اینستاگرام به شرح زیر است:

https://www.instagram.com/didem_smatip1/?hl=en

نوشته شده توسط:امیدشرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز