اخبار فرهنگی
1394/08/12 22:03

از کربلا تا منا به همت دانشجویان اندیمشک

از کربلا تا منا به همت دانشجویان اندیمشک
به همت جمعی از دانشجویان دانشگاه پیام نور اندیمشک اولین نمایشگاه یادواره شهدا با عنوان   از کربلا تا منا در محل دانشگاه پیام نور شهرستان اندیمشک از 12 آبان لغایت 11 آذرتا اربعین حسینی  آغاز به کار کرد.به گزارش پایگاه خبری ندای بیصدا  این نمایشگاه که به همت دانشجویان دانشگاه پیام نور و با یادواره  کنگره سرداران و یک هزار شهید شهرستان اندیمشک برگزار میشود به بررسی جنبه های معنوی شهادت از کربلا تا منا می پردازد.

بنا به اعلام آزاده مرادی نیا دبیر اجرایی نمایشگاه ، آثار به شکلی قرار داده شده اند تا تداعی گر واقعه عاشورا تا منا و یادآور حماسه های 8 ساله دفاغ مقدس باشند.

مرادی نیا  با اشاره به تجلیل از مقام والای شهبدان اندیمشکی افزود: برای اولین بار در شهرستان اندیمشک 119 شهید بانوی شهرستان که شهدای بمباران و موشکی هستند، به تصویرکشیده شده اند. 


مرادی نیا در ادامه با اشاره به عملیات بزرگ فتح المبین افزود: در نمایشگاه  حاضر ،نقشه هوایی عملیات فتح المبین به صورت برجسته کار شده است.
 
 مرادی نیا با بیان اینکه  درنمایشگاه فوق علاوه بر استقبال جمعی دانشجویان و مسئولان دانشگاهی اعضای بنیاد شهید شهرستان اندیمشک نیز از این طرح استقبال کردند. وی  برای سال های آتی نیز خوستار حمایت کامل از سوی مسئولان شهری و دانشگاهی شد.

  
 نوشته شده  توسط: آزاده مرادی نیا 

عکس ها توسط: سپیده میردریکوند

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

نویسنده : مسلم پاپی تاریخ : 1394/08/22 02:40

و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیاءُ عند ربهم یرزقون
(169 آ ل عمران)
مرحبا بکم.... احسنتم...

مسلم پاپی
پاسخ
برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز