اخبار فرهنگی
1398/12/04 03:22

دیدار محمد رشیدی و مسعود ندافی با مداحان اهل بیت

دیدار محمد رشیدی و مسعود ندافی با مداحان اهل بیت
محمدرشیدی تهیه کننده ومسعود ندافی دستیارکارگردان وبازیگرفیلم تلویزیونی بهشت زیرپای توست در جمع  مداحان عالیقدر اهل بیت حضوریافتندوبا آنها درباره آثار هنری به گفتگو پرداختند.

به گزارش پایگاه خبری ندای بیصدا محمد رشیدی تهیه کننده و مسعود ندافی دستیار کارگردان و بازیگر فیلم بهشت ریز پای توست در دیدار هایی ارزشی با مداحان اهل بیت عصمت و طهارت بر آثار ارزشی خود صحه گذاشتند.
 در این دیدار رشیدی تصریح کرد: در فیلم  بهشت زیر پای توست  صراحتا به شهدای گرانقدر اسلام ومادران سرزمینم ایران اشاره میشود.
 
گفتنی است عزم راسخ محمدرشیدی به عنوان تهیه کننده و بازیگر و مسعود ندافی به عنوان کارگردان برای ساختن فیلم های ارزشی و ساختن کلیپ از عزیزان ارزشمند کشورمان که مظلوم واقع شده اند و استاد وشاگردانی که بدون هیچ هزینه ای به دور هم گرد می آیند در یادگیری مداحی به مدیریت استاد مصطفی حاج مصطفی خورسندی و رحمان نوازنی باعث شد تا جلسه ای معنوی و نورانی باحضوربزرگان عرصه مداحی شکل گیرد.

محمدرشیدی با تاکید جایگاه والای مداحین در آثار هنری خاطر نشان کرد: سریال توبه کن در ۱۰قسمت با حضور بازیگران چهره سینما و با حمایت مداحان اهل بیت  به تولید و پخش خواهد رسید.

نوشته شده توسط:توحید شرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز