اخبار هنری
1395/06/04 14:37

اظهارات رحیم شهریاری درباره حواشی اخیر

اظهارات رحیم شهریاری درباره حواشی اخیر

رحیم شهریاری خواننده محبوب  تبریزی در روزهای برگزاری کنسرت تابستانی خویش، پیامی صوتی در باره حاشیه های به وجود آمده در کنسرت های اخیر صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری ندای بیصدا رحیم شهریاری با انتشار پیام صوتی در آستانه کنسرت تبریز خویش با انتقاد از کانال های تلگرامی افزود:قریب به 25 سال است که در شهرهای مختلف کنسرت آذری ارائه داده ام. طبیعتااگر در طول این مدت برخوردی ناخواسته با فردی چه دختر و چه پسر داشته ام،نباید انقدر مورد توجه در شبکه های اجتماعی و  اشترک گذاری قرار گیرد.، طبیعتا این موضوعی بود که  باید بین خودمان حل میشد.

شهریاری با اشاره به آگاهی مردم افزود: همانطوری که شاهد هستید امروز برخی کانال های مختلف با هدف از پیش تعیین شده در صدد تخریب بنده هستند،مردم باید آگاه باشند که ممکن است  پشت این موضوع یک برنامه ریزی بزرگ وجود داشته باشد.تخریب موسیقی آذری در شرایط فعلی چه با من و با هر خواننده دیگری زیبا نیست،طبیعتا ادامه دار کردن این موضوعات باعث میشود که دود آن به چشم خودمان برود.

خواننده محبوب آذری ها با اشاره به اتفاقهای کانال های تلگرامی افزود: متاسفانه بعضی از این کانال ها با قصد و غرض سعی دارند موسیقی آذری را تخریب کنند. مثلا میگویندرحیم شهریاری کپی میخواند،یا تهمت های مختلفی میزنند،در حالی که به راحتی میتوانستند آن روزی که رحیم شهریاری پرچم تراکتور سازی و ماشین سازی را جلوی کاخ سفید به اهتزاز در آوردآن موضوعات را  منعکس کنند و یا در روزهایی که شهریاری  در کنسرت های خارج از کشور حضور داشت با بردن اسامی شهرهای آذری نشین یاد هموطنان را فراتر از مرزها زنده کرد آن موضوعات  را به خوبی پوشش دهند،و یا در دوره ای که در مورد زنده نگه داشتن موسیقی آذری ،ملودی ها و شعرهای ترکی و آذربایجانی قطعه هایی اجرا شد حرف میزدند.

 شهریاری افزود: این کانال ها چرا زمانی که در راستای آذربایجان و تبریز قطعه هایی خوانده شد و کل سالن ها به وجد می آمداظهارنظری نکردند و امروز به حاشیه ها دامن میزنند؟ مطمئن باشید که در پشت پرده میتواند مسایلی باشد ، ولی خواهش میکنم به این مسایل دامن نزنید ودیگر بیش از این مسایل را کش دار نکنید. و میخوام بگویم که بدانید رحیم شهریاری فرزند آذربایجان و تبریز است و فرزند این خاک است و این خاک را بوسیده و همیشه به آن افتخار کرده و همواره به آن افتخار خواهد کرد.

نوشته شده توسط: امید شرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز