اخبار هنری
1395/08/13 16:57

پرستاران افخمی درمرحله تولید

پرستاران افخمی درمرحله تولید
 تصویربرداری سریال «پرستاران» به کارگردانی علیرضا افخمی و محمودرضا تخشید بعد از دو روز توقف  ادامه می یابد.

 تصویربرداری سریال «پرستاران» به کارگردانی مشترک علیرضا افخمی و محمودرضا تخشید پس از دو روز توقف (آف تولید) از چهارشنبه ۱۲ آبان  آغاز  شد.

به گفته داود هاشمی تهیه کننده این سریال، از ابتدای کلید خوردن مجموعه این اولین توقف یا آف پروژه بوده و به علت حجم بالای کار نمی توان به گروه مرخصی بیشتر داد بنابراین تصویربرداری سریال «پرستاران» از ساعت ۱۲ چهارشنبه آغاز  شده و بازیگران تا ساعت ۱۲ شب در لوکیشن اورژانس بیمارستان نورافشار مقابل دوربین رفتند.

هاشمی بیان کرد که فریبا نادری، فاطمه گودرزی، عاطفه رضوی، محمدرسول صفری و شیوا بلوچی  مقابل دوربین ایفای نقش کرده اند.

وی در پایان از اضافه شدن بازیگران جدید به «پرستاران» خبر داد و گفت: تاکنون حدود ۳۰ درصد از این سریال تصویربرداری شده است. سریال «پرستاران» یک ملودرام اجتماعی روز است و داستان‌های آن در بخش اورژانس یک بیمارستان اتفاق می‌افتد که دارای یک خط اصلی داستانی با شخصیت های ثابت است و محور اصلی آن پرستاران و پزشکان هستند. ضمن اینکه در هر قسمت داستانی فرعی با شخصیت های ویژه اتفاق می‌افتد و پایان می‌گیرد.

سایر عوامل سریال عبارتند از: تصویربردار ابراهیم غفوری، چهره پرداز مجید اسکندری، صدابردار مرتضی اصلان زاده، صداگذار امیرحسین صادقی، تدوینگر افسانه افخمی، مدیر تولید مجید بذرپاش، طراح صحنه و لباس حسین مجد، دستیاران کارگردان اکبر نصیری، مهدی آقایی، پریسا افخمی، افشین عمرانی، تصویربردار پشت صحنه و عکاس رایان جعفری و پوریا هنرمند و مدیرتدارکات محمد جمشیدی.

مجموعه تلویزیونی «پرستاران» محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۵۲ قسمت ۴۰ دقیقه ای و با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ساخته می شود.

نوشته شده توسط:میترا برزگری

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز