اخبار هنری
1398/09/27 00:44

عزم محمد رشیدی برای تولید آثار هنری

عزم محمد رشیدی برای تولید آثار هنری
محمد رشیدی بازیگر و مدرس و تهییه کننده فیلم های سینمایی و آثار تلویزیونی است. وی در گفتگویی کوناه درباره تولیدات هنری خودسخن گفت.

محمدرشیدی بازیگر،مدرس، تهیه کننده  درگفتگو با پایگاه خبری ندای بی صدا ابراز داشت: درتله فیلم های  من پینوکیو نیستم به کارگردانی: وحیدرضاوحدتی وتهیه کنندگی:وحیدرضاوحدتی ،تشنه لب به کارگردانی وتهیه کنندگی: احمدرضااحمدیان و سوپ تندبه کارگردانی :علیرضارئیسی وتهیه کنندگی :جوادتوکلیان که ایفای نقش کرده ام را آماده پخش دارم.
 رشیدی درباره کارهای نمایشی خودنیز گفت: درنمایش روز سربازبه کارگردانی احمدمطوری که به عنوان بازیگر حضور دارم.
 وی درباره پیشنهاد های تازه هنریش افزود:درحال حاضر هم پیشنهاد بازی در نمایش رهایی به وقت دلبربه کارگردانی: امیراسدزاده رادارم و از سویی پیشنهاد بازی درفیلم سینمایی به روی ماقدم میزنند به کارگردانی کیانوش اسلامی را نیز دارم که در حال بررسی می باشم.

رشیدی که علاوه بر بازی تهیه کنندگی فیلم را هم انجام میدهد در این باره گفت: فیلم کوتاه سرنوشت به کارگردانی: علیرضارئیسی به زودی از شبکه یزدپخش خواهد شد.همچنین فیلم کوتاه بن بست آخر به کارگردانی النامکاری را آماده پخش دارم.
رشیدی در پایان گفت: به زودی اولین فیلم بلند خودم با عنوان بهشت زیرپای توست به کارگردانی :النامکاری را کلید خواهم زد که برای پخش ازشبکه۲سیما آماده خواهد شد.

نوشته شده توسط:توحید شرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز