اخبار هنری
1398/10/03 03:21

دست پر سامان قلیچ خانی درعرصه فرهنگ

دست پر سامان قلیچ خانی درعرصه فرهنگ
سامان قلیچ خانی مدرس بازیگری و کارگردانی زبده تئاتر این روزها سخت درگیر فعالیت های تلویزیونی و تئاتر است.
 
به گزارش پایگاه خبری ندای بیصدا وی همزمان با حضور به عنوان بازیگر در دو نقش مجزا در پروژه فوق حرفه‌ای تئاتر کودک هوشی لند به کارگردانی علیرضا ترامشلو که قرار است در سراسر ایران و  کشورهای گرجستان و ارمنستان به روی صحنه برود، در آیتم های کوتاه نمایشی شبکه یک سیما به کارگردانی آخوندزاده نیز حضور دارد . 
قلیچ خانی همچنین نمایش وقت ضیافت نوشته هارولد پینتر را با بازی حبیب دهقان نسب و فاطمه شکری کارگردانی می‌کند که پنجم دی ماه در سالن صنوبر پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه خواهد رفت. 
وی دهم و یازدهم بهمن ماه هم در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر نمایش ۷  خیار شاهانه نوشته زنده یاد علی بهروز نسب را در سالن ایران تماشا به روی صحنه خواهد برد که سیروس همتی و محمد رشیدی در آن ایفای نقش خواهند کرد.
لازم به ذکر است  قلیچ خانی  در پروژه ی تله فیلم بهشت زیر پای توست به تهیه کنندگی محمد رشیدی و کارگردانی النا مکاری که برای شبکه ی 2 ساخته خواهد شد و پیش تولید آن از دهم بهمن آغاز میشود در گروه بازیگران این فیلم  حضور دارد.
گفتنی است از سامان قلیچ خانی  به زودی دو کتاب صوتی ژاک قضا و قدری و اربابش و دیوانگی در بروکلین از اپلیکیشن نوار و روزالده و سفر به شرق عرضه خواهد شد.

نوشته شده توسط:توحید شرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز