اخبار هنری
1399/01/12 14:18

کوچه سوم در مرحله پیش تولید قرار گرفت

کوچه سوم در مرحله پیش تولید قرار گرفت
رضا خورشیدی در موردتولید فیلم کوچه سوم  توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش پایگاه خبری ندای بیصدا رضا خورشیدی و شهاب اتشی که به تازگی مدیریت موسسه فیلمسازان جوان در زمینه ساخت فیلم نویسندگی واموزش های بازیگری را شروع کرده اند در مورد فیلم جدید خود توضیحانی ارائه کردند.

رضا خورشیدی در مورد فعالیت هایشان گفت: قرار بود دومینوی سیاه را بعد از تعطیلات که کار مال جشنواره خارجی بود شروع کنیم ولی با این وضعیت ناراحت بودن مردم به فکر یک کار طنز افتادم که مردم را یک مقدار خوشحال کنیم .

وی در مورد  تله فیلم کوچه سوم افزود:این فیلم طنز میباشد و داستان از این قرار است که عزیز جون چند دختر و پسر دارد که بعد از فوت شوهرش  اولش با بچه های خود زندگی میکند که برای خرید به بیرون میرود واین بیرون رفتن باعث تصادف و عاشق شدن عزیز جون می شود.

رضا خورشیدی بازیگران اصلی این فیلم را مرجانه گلچین، خشایار راد، سید رضا حسینی، مهرنوش موسوی، محمد رشیدی، الهام شاه چراغی، ترنم عرب با حضور افتخاری جواد یساری و مهران غفوریان را اعلام کرد.

خوشیدی تصریح کرد:  این بازیگران اصلی این فیلم هستند و بازیگران مکمل این فیلم هنوز انتخاب نشده اند که انتخاب بازیگران مکمل هم به زودی اعلام میشود.
این کارگردان جوان اضافه کرد: نویسنده این فیلم مهری قبادی میباشد و تهیه کنندگی مشترک را باخ فهیمه ساعی را دارم  و از جمله  دستیار کارگردان مهین نظافتی و  شهاب آتش و تورج اجلی به عنوان مشاوره پروژه درفیلم همراهی می کنند.

رضا خورشیدی کارگردان فیلم اولی با بیان مصائب و سختی های بسیاری که داشته تا بتواند هزینه ساخت اولین فیلم بلند خود را از طریق اسپانسر و سرمایه گذار فراهم کند افزود: خوشحالم که سرمایه گذار اولین فیلم اش قبول کرده تا پایان وضعیت فعلی و عادی شدن شرایط جامعه صبر کند
خورشیدی همچنین بیان کرد:تهیه کنندگی کوچه سوم را فهیمه ساعی و نویسندگی آن را مهری قبادی انجام داده است و قصه در فضای طنز خانوادگی رخ می دهد که پس از بیرون رفت از بحران کرونا مراحل پیش تولید آن در دفتر تهیه کننده از سر گرفته خواهد شد.

رضا خورشیدی نویسنده تهیه کننده کارگردان  در پایان اعلام کرد: برای اولین بار حضور افتخار در کنار خانم فهمیه ساعی تهیه کننده سینما را دارم.


نوشته شده توسط:توحید شرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز