اخبار هنری
1399/03/12 14:41

روژین دلشادمنش درجستچوی مسیرپیشرفت

روژین دلشادمنش درجستچوی مسیرپیشرفت
روژین دلشاد منش بازیگری جوان با 21 سال سن،پانزده سالی است در عرصه بازیگری اهداف خود را جستجو میکند.

وی درباره مسیر آغاز فعالیتش به پایگاه خبری ندای بیصدا می گوید:اولین کلاس بازیگری را پانزده سال گذراندم  که مدرک بازیگری را نیز گرفتم. درادامه با برگزاری  ورک شاپ هایی در حوزه بازیگری در آنها شرکت کردم.

دلشاد منش در باره فعالیت های خود می افزاید: تئاتر بن بست باغ آلبالو را در پایان نامه های بازیگری اجرا کردم .و  در کلاس های خانم مهرنوش داراست مشغول تمرین تئاتر  شاید نجات پیدا کنیم هستیم که تمرین ها به دلیل کرونا تعطیل شده است.این بازیگر نو اندیش درباره رشته دانشگاهی اش می گوید:  رشته ای که دنبال کردم کارگردانی سینما بوده و به دنبال آن چند فیلم کوتاه هم کارگردانی کردم و دستیار کارگردان هم بودم .

وی درباره علایق خود تبین می کند:ورزش مورد علاقه ام شناست و همیشه مدیون پدر و مادرم هستم که من در این راه حمایت میکنند. روژین دلشاد منش درباره فعالیت های پیش رویش می گوید: به زودی در فیلم پشت دیوار خوشبختی به تهیه کنندگی مسعود ندافی  و کارگردانی جاوید خوشدل در یکی از نقش های اصلی ایفای نقش خواهم کرد ،و در سریال سایه های روشن کار بعدی آقای مسعود ندافی که تهیه کننده این سریال میباشد حضور دارم.
 
دلشاد منش در پایان می افزاید:در آخر آرزوی موفقیت برای مردم سرزمینم میکنم و امیدوارم همیشه کشورها ما با این مردم خوب در دنیا سربلند و سرافراز باشد .

نوشته شده توسط:توحید شرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز