اخبار هنری
1399/03/20 02:44

محمدرشیدی: ابهام در اکران پساکرونا بایدبه حداقل برسد

محمدرشیدی: ابهام در اکران پساکرونا بایدبه حداقل برسد
محمدرشیدی بازیگر.تهیه کننده فیلم وتئاتر و مدرس بازیگری در مورد شرایط اکران فیلم ها در زمان پساکرونا توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش پایگاه خبری ندای بیصدا رشیدی با تبین شرایط فعلی سینما گفت: متاسفانه شرایط به گونه ای رقم خورده است که هیچ کس از فردای خود نیز آگاه نیست و در شرایط دشوار اکران نیمی از ظرفیت سینما نیز به نفع سینماداران و تهیه کنندگان نیست و عملا با شرایط فعلی استقبال نمایش فیلم ها در سینما به حداقل خود خواهد رسید.

این تهیه کننده خوش ذوق سینما و تلویزیون اضافه کرد: باید سریعا درباره وضعیت فروش فیلم ها در سینما چاره اندیشی شود تا با اکرانی درست و منطقی آسیب های اقتصادی برپیکره سینما به حداقل ممکن برسد.

رشیدی با اعلام وضیت فیلم برداری پروژه هایش درشرایط کرونایی تصریح کرد:   در حال حاضر که یک روز از فیلم تلویزیونی بهشت زیرپای توست مانده بود را نیز به خاطر شرایط کرونایی منوقف کرده ایم و احتمالا  ۳۰خرداد ضبط خواهیم کرد.
رشیدی درباره فعالیت های آتی افزود:به زودی جدید ترین پروژه که در مورد کرونا است وارد مرحله پیش تولید میشود که اخبار آن از طریق پایگاه خبری ندای بیصدا به اطلاع علاقمندان خواهد رسید. 

لازم به یادآوری است درادامه فعالیت های تهیه کنندگی، محمد رشیدی  به تازگی تله فیلم نارفیق به کارگردانی علیرضاسلیمانی را به پایان رسانده است.

نوشته شده توسط: توحید شرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز