اخبار هنری
1399/04/21 00:17

فیلم افسانه جونید به کارگردانی حسین زنگی آبادی

فیلم افسانه جونید به کارگردانی حسین زنگی آبادی
فیلم نیمه بلند افسانه جونید به نویسندگی حسین زنگی آبادی و تهیه کنندگی موسسه سینمایش و کارگردانی حسین زنگی آبادی با رعایت پروتکل های بهداشتی از تاریخ 23 تیرماه سال جاری  وارد مرحله پیش تولید می شود.


به گزارش پایگاه خبری ندای بیصدا این فیلم به تهیه کنندگی حسین زنگی آبادی برای سینما هنرتجربه و سینماخانگی و فیلمو و جشنواره خارجی و ....اماده ساخت می شود.

زنگی آبادی افزود:افسانه جونید با سوژه های بسیار عالی از اول مردادماه کلید می خورد.

کارگردان این فیلم حسین زنگی آبادی با اعلام این خبر گفت:در دومین اثر نیمه بلند خود با عنوان رویا سازی و افزودن کارکترهای جدید از جمله شمر و غیره سبکه جدیدبا نام موقت افسانه جونید به قلم حسین زنگی آبادی از ۲۳ تیر وارد مرحله پیش تولید میشود و به امید خدا از اول مرداد ماه ۱۳۹۹ کلید می زنیم.

امیر مهدی میرطاهری و عرفان مطهر از جمله بازیگرای نوجوان و با استعداد این فیلم هستند که در نقش هایی متفاوت بازیگری را تجربه می کنند.

بازیگران این فیلم از جمله سپهر نجفی احمد جعفری امیر محبی هادی فردی علی سمیعی محمد رضا صفری سیناشادور امیر مهدی میرطاهری عرفان مطهر نیما ملک نژاد هستن و سایر بازیگران در مرحله انتخاب هستند.

دیگر عواملی که حضورشان در این فیلم قطعی شده است عبارتند از:
نویسنده و کارگردان:حسین زنگی آبادی دستیار اول کارگردان: احمد جعفری منشی صحنه:محمد رضا صفری مدیر تولید:حسن شهرابی فراهانی دستیار مدیر تولید:علی سمیعی فیلمبردار:ابولفضل احمدی  سایر عوامل در حال انتخاب می باشند.

این فیلم برای پخش در سینما هنر تجربه و سینما خانگی و فیلمو و جشنواره خارجی اماده و پخش می شود.

نوشته شده توسط:توحیدشرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز