اخبار هنری
1399/08/30 00:20

تله فیلم سکوت تنهایی درمرحله تدوین

تله فیلم سکوت تنهایی درمرحله تدوین
آیدین بخشی تهیه کننده تله فیلم سینمایی سکوت تنهایی درباره  آخرین کار خود گفت:  تله فیلم سکوت تنهایی تقریبا مراحل آخر تدوین رسیده کمی از صداگذاری کار باقی مانده است که به زودی به پایان رسیده و آماده پخش می شود.
به گزارش پایگاه خبری ندای بیصدا آیدین بخشی گفت: هدف اصلی ما جشنواره های بین المللی است و  و بعد از اتمام مراحل آخر صداگذاری در جشنواره هایی بین المللی شرکت میکنیم و امیدواریم نتیجه های خوبی در جشنواره ها به دست بیاوریم که امتیاز خوبی برای بنده و جناب میلاد کریمی کارگردان پروژه و تمام عوامل محترم  باشد .


وی تصریح کرد:بعد از شرکت در جشنواره ها در سایت های معتبر پخش فیلم همکاری خواهیم داشت و تله فیلم سینمایی سکوت تنهایی را به اشتراک خواهیم گذاشت .

در ادامه گفت گو  آیدین بخشی از تمام عوامل  محترم این پروژه گروه کارگردانی گروه تصویر و صدا گروه گریم و تولید و صحنه و لباس و تمام بازیگران محترم این پروژه که با دل جان به ایفای نقش پرداختند تشکر کرد و اقزود: با این که شرایط سخت کرونا بود با رعایت تمام نکات بهداشتی پروژه خوبی در کنار هم داشتیم با گروه کاملا حرفه ای پروژه سکوت تنهایی را به خاتمه رساندیم و امیدواریم به زودی دوباره در کنار هم یک پروژه جدیدی را در کنار هم  تجربه کنیم .


تهیه کننده پروژه درباره همکاری اش با میلاد کریمی گفت:  در یک پروژه ی سینمایی بنده جانشین تهیه و مدیر تولید بودم و میلاد کریمی تدوین و دستیار این پروژه را بر عهده داشت  صحبت هایی که  در آن پروژه داشتیم و بعد از آن پروژه جلسه هایی که داشتیم با هم به توافق رسیدیم مراحل آخر فیلم سکوت تنهایی که به پایان رسد و  به زودی در پیش تولید سینمایی جدید خواهیم رفت و امیدواریم پروژه خوبی به امید خداوند برای سومین بار در کنار یکدیگر داشته باشیم.

نوشته شده توسط:توحیدشرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز