اخبار هنری
1399/08/30 14:07

تولیدسیم چهارم باکارگردانی پژمان واثقی

تولیدسیم چهارم باکارگردانی پژمان واثقی
فیلم سینمایی تجربی "سیم چهارم"  fourth string به نویسندگی و کارگردانی پژمان واثقی ساخته شد.

به گزارش پایگاه خبری ندای بیصدا روایت فیلم سیم چهارم، داستان مردی است که در یک استودیو ضبط موسیقی شاغل است و محیط کاری پر تنشی را همکاران او رقم زده اند که باعث بروز صدمه جدی به زندگی خانوادگی او شده است درین میان در زندگی زناشوئی خود نیز با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کند، و با آمدن برادرش از کشوری دیگر،اتفاقهای عجیب و پیچیده‌ای برایش رقم می خورد،.... .

طرح اولیه داستان از پرمه صدیقیان ارائه شده و  پژمان واثقی، هستی کنعانی، عزیز تبیان، ساناز ذوالفنون، امید مقدم، شهریار حیدری، محمدجواد محمدی، زهرا رییسی، زهرا سجادی فرد، مهتا محدث، امید پژوفر، رضا فرهادی، فرشید حسینی، محمد حسین رستمی نژاد، بهروز علی پناهی، پروین سنبلستان، بهرام دینی و با حضور بازیگران نوجوان سرمه واثقی و اهورا واثقی به ایفای نقش پرداخته اند. 

سایر عوامل تولید عبارتند از :مدیر فیلمبرداری: محمد ناصری، آهنگساز :پژمان واثقی ،تدوین ، اصلاح رنگ، ضبط موسیقی، میکس و مسترینگ در استودیو صفیر عرش و استودیو کرگدن انجام پذیرفته است. پروژه 15 ماه به طول انجامیده و جهت اکران در گروه سینماهای هنر و تجربه، جشنواره های داخلی، خارجی و شبکه نمایش خانگی آماده شده است.

نوشته شده توسط:توحیدشرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز