اخبار هنری
1400/01/14 02:13

فیلم گلی جان درمرحله پخش تلویزیونی

فیلم گلی جان درمرحله پخش تلویزیونی
با اتمام فیلمبرداری فیلم تلویزیونی «گلی جان» این فیلم آماده پخش شد.
به گزارش پایگاه خبری ندای بیصدا ، فیلمبرداری فیلم تلویزیونی «گلی جان» به نویسندگی و کارگردانی مجید وحیدیان که برای پخش در ایام نوروز و به سفارش مرکز صدا و سیمای گلستان آماده شد، و تمامی بازیگران مقابل دوربین رفته‌اند و مراحل فنی نیز همزمان با تولید انجام شد.

سعید امیرسلیمانی، زهره حمیدی، فرهاد بشارتی، رومینا آقاجانی، الهام هادیان، تقی محمودی، سیامک اسفندیاری، علی‌اصغر ایزی، رضا علی‌پور، مهسا عزیززاد، سارا حسنی، با هنرمندی اسپاکو یوسفی، و با معرفی مرتضی عباسی و زهرا رجبی، به همراه هنرمند خردسال رها پورشاهین، بازیگران این فیلم هستند.داستان «گلی جان» از چند روز مانده به نوروز آغاز می‌شود. عزیز خان شخصی خرافی است و بر این باور است که ماهی خاصی به نام گلی جان برایش شانس می‌آورد. او پس از تهیه ماهی برایش ماجراهایی اتفاق می‌افتد…

دیگر عوامل این فیلم عبارتند از:
 ناظرکیفی: حمیدرضا زرگرانی تهیه‌کنندگان: علی محمودی،رضاجلالی، برنامه‌ریز و دستیار کارگردان: حمیدرضا ازوجی، مدیر صدابرداری: آرش برومند، مدیرتصویربرداری: محمد شاه‌حسینی، تدوین و صداگذاری: محمد وحیدیان، گریم: لیلا یوسفی‌راد، عکاس: الناز ایرانی، منشی صحنه: پونه شاملو، مدیر تدارکات: محمودرضا الوندی، مشاور حقوقی: ظهیر هوبخت، مجری طرح: موسسه نگاه افق رسانه(شعله شاهین،رضاجلالی)، گروه تصویربرداری: مرتضی شهبازی، علی ناصری، سجاد خوش‌اندام، گروه کارگردانی: علی‌اصغر ایزی، مهسا ریاحی، دستیار صدا: محراب ساغری، دستیار گریم: علی نوروزی، گروه صحنه و لباس: محمدرضا مهدیان، سپیده راغبی، آسیه گندمکار، دستیار تدارکات: مهدی سویزی، همیار تدارکات: محمود زنجانی، ترابری: جعفر مشعوف، اسماعیل مظاهری، محمود پروکار، براتعلی مولایی، حسین سرشار‌، محسن نصرالله.
رضاجلالی در این خبر اشاره کرد: کلیه مسئولیت تیم فیلمسازتعهدات قرارداد های عوامل که امضاء کرده در فیلم گلی جان را آقای محمدعلی محمودی حسینی با نام هنری علی محمودی را به عهده گرفت و کلیه بودجه فیلم  توسط تمامی اسپانسر های حقیقی و حامیان مستقیماً به حساب محمدعلی محمودی حسینی واریز شد.
  جلالی اعلام کرد: چون اینجانب رضا جلالی با شدت شدید معلولیت جسمی حرکتی و بیماری شدید مواجه شد.امتیاز  تهیه کنندگی ارشد را به صورت شفاهی و اخلاقی بین طرفین به علی محمودی درحضور نویسنده کارگردان آقای مجید وحیدیان و مشاورحقوقی آقای ظهیر هوبخت واگذار نمودم . و آقای علی محمودی با درایت اقتدار و قدرت تام فیلم را به نحو احسن و بی مشکل به پایان رساند .

این فیلم به سفارش صداوسیمای مرکزگلستان ساخته شده است و پس از پخش در  ۱۳ فروردین ساعت ۲۰ از شبکه شما در تاریخ ۱۵ تا ۱۷ فرودین از شبکه گلستان و شبکه های استانی پخش و تا قبل از و رود به ماه مبارک رمضان پخشِ  یکی از شبکه های سراسری را خواهد داشت .

نوشته شده توسط:توحیدشرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز