اخبار هنری
1400/01/14 18:47

پیش تولید فیلم بلند مرگ قاصدک

پیش تولید فیلم بلند مرگ قاصدک
فیلم مرگ قاصدک به نویسندگی و تهیه کنندگی احمد طالبی و با کارگردانی امیدرضا خیرخواه از دوم فروردین 1400در مرحله پیش تولید قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری ندای بیصدا  احمد طالبی با اعلام این خبرافزود: موضوع  فیلمنامه متفاوتر از فیلمهایی است  که ساختم لذا تصمیم گرفتم در موردانتخاب  کارگردان نگاه متفاوتی داشته باشم.

وی درباره روند انتخاب کارگردان کار تصریح کرد: اعتماد به کارگردانی که از پشت صحنه و برنامه ریزی و  دستیاری شروع کرده و طی ده سال گذشته که شروع به ساخت کارهای کوتاه و نیمه بلند داشته وجوایزبسیاری کسب نموده باعث شد تا با در نظر گرفتن این نکته که  نوع فکر و نگاه جناب خیرخواه به من نزدیک بود باعث شکل گیری یک همکاری مناسب شد  و خوشحالم که بعد از خواندن فیلمنامه ایشان اعلام همکاری نمودند .
طالبی درباره شرایط پیش تولید این فیلم تصریح کرد:با توجه به زمان کمی که داشتیم به کمک مشاور پروژه آقای امید علیمردانی فیلمنامه را با خانم فاطیما ابا حمزه شروع به بازنویسی کردیم ومجدد با مشورت کارگردان و مشاور پروژه برای بعضی از شخصیت های کلیدی فیلم از بازیگران تئاتر استفاده میکنیم ‌که نقش امیر درفیلمنامه را فرشید ادهم از بازیگران فعال تئاتر بازی خواهند کرد.تهیه کننده فیلم مرگ قاصدک با معرفی برخی از عوامل تولید ابراز داشت:بعضی از عوامل و بازیگران مشخص شده اند و برخی در حال مذاکره میباشند  آقای کاوه آهنگر به عنوان دستیار یک کارگردان و برنامه ریز، علی نوری صدا بردار ،آرش یوسفیان فیلمبردار، زهرا گودینی طراح صحنه و نعیمه مهدیزاده به عنوان طراح لباس با گروه همکاری خواهند داشت.
 امیدعلیمردانی که به عنوان مشاور در این مجموعه همکاری میکند با معرفی برخی از بازیگران بیان داشت: با بازیگرانی همچون سیاوش قاسمی ،وحید شیخ زاده، مجید شهریاری ، لیلا بوشهری و استاد سیامک اطلسی ‌قرارداد بسته ایم و در حال مذاکره با سرکار خانم ثریا قاسمی ،نیلوفرشهیدی و چند بازیگر دیگرنیز هستیم که در روزهای آتی اعلام می کنیم.


 طالبی تهیه کننده فیلم مرگ قاصدک تاکید کرد: باتوجه به پیچیدگی و فراز و نشیبهای فیلمنامه، لوکیشنها در شهر کرج و بخشی بیشتری در جنوب شهر تهران و شهرستان پاکدشت و به تایید کارگردان انتخاب شده و به زودی با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در روز های سخت کرونایی آماده فیلمبرداری می شویم.

نوشته شده توسط:توحیدشرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

نویسنده : مریم تاریخ : 1400/01/16 01:52

مثل همیشه عالی

مریم
پاسخ
برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز