اخبار ورزشی
1395/05/12 12:30

تساوی دربی مشهد و تبریز و برد تیم های ویسی

تساوی دربی مشهد و تبریز و برد تیم های ویسی
هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشور با تساوی دربی مشهد و تبریز ،با برد قهرمان دوره قبل ،و تساوی  قرمزهای تبریز و تهران در مقابل فولاد و صنعت نفت آبادان دنبال شد.

در  اولین روز هفته دوم  که از یکشنبه دهم مردادماه برگزار شد در شهرآورد مشهد دوتیم پدیده و سیاه جامگان به تساوی یک بر یک رسیدند تا امتیاز ها در مشهد باقی بماند.

 در اصفهان ذوب آهن و سایپا به تساوی یک بر یک دست یافتند تا شاگردان یحیی گل محمدی در دقایق پایانی  از یاران حسین فرکی یک امتیاز بازی را بگیرند.

دو تیم صبای قم و پیکان تهران نیز در یک بازی نفس گیر به تساوی یک بر یک دست یافتند تا شاگردان صمد مرفاوی و مجید جلالی چشم انتظار هفته های بعدی باشند.

در آخرین بازی روز اول نیز که به جدال آبی های خوزستان و تهران مشهور شده بود تیم فوتبال استقلال خوزستان موفق شد تا با نتیجه دو بریک از سد استقلال خوزستان بگذرد تا شاگردان علیرضا منصوریان اولین شکست فصل را در هفته دوم تجربه کنند.

روز دوم این رقابتها از دوشنبه11مردادماه  با برگزاری شهر آورد تبریز بین تیم های ماشین سازی و گسترش فولادآغاز شد که به دلیل زیر کشت بودن زمین یادگار امام ،عملا بازی در زمین بنیاد دیزل گسترش فولاد برگزار شد و در این بازی دو تیم علی رغم ده نفره شدن تیم ماشین سازی بازی زیبایی به نمایش گذاشتند ولی در نهایت  به تساوی صفر بر صفر رسیدند تا رسول خطیبی و فراز کمالوند نیز امیتاز ها را بین خودشان تقسیم کنند. نکته جالب این شهرآورد حضور دو سرمربی در سه تیم مختلف تبریز بود که بر جذابیت این بازی افزوده بود.

نفت تهران در دومین بازی این روز در خانه یک برصفر به سپاهان اصفهان باخت. شاگردان علی دایی در یک بازی تماشایی در خانه هرچه زدند دروازه بان تیم سپاهان مهار کرد تا عبدالله ویسی را در پایان خوشحال کنند زیرا علاوه بر پیروزی تیم سابق  خود در روز اوال وی  موفق شد با  تیم جدید خود نیز به سه امتیاز روزدوم دست یابد.

در دو بازی همزمان روز دوم در تهران  تیم فوتبال پرسپولیس با فولاد خوزستان با نتیجه یک بریک متوقف شد تا عملا تیم فوتبال پرسپولیس شانس شش امتیازی شدن را ازدست داده و  به جمع تیم های چهار امتیازی بالای جدول برسد.

در بازی همزمان دوم در گرمای شبانه و نور نسبتا کم ورزشگاه آبادان،دو تیم صنعت نفت آبادان وتیم تراکتورسازی به تساوی صفر برصفر رسیدند تا هر دوتیم با کسب دو امیتاز  از دو بازی امیدوار به بازی های سوم خود باشند.

در پایان هفته دوم پنج تیم استقلال خوزستان،سیاه جامگان و پدیده مشهد،پرسپولیس تهران و ماشین سازی تبریز با چهار امتیاز در رده بالایی جدول جای گرفته اند.

گفتنی است هفته سوم این رقابت ها در سه روز از جمعه 15 مرداد تا یکشنبه 17مرداد ماه برگزار می شود.

نوشته شده توسط: امید شرکت تبریزی  

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز