اخبار ورزشی
1399/04/07 19:38

ساکت الهامی:برای سه امتیاز نهایت تلاشمان را می کنیم

ساکت الهامی:برای سه امتیاز نهایت تلاشمان را می کنیم
ساکت الهامی سرمربی تیم فوتیال تراکتور تبریز در کنفرانس خبری پیش از بازی تراکتورتبریز و نساجی تبریز عصر 7 تیرماه حضور یافت.
به گزارش پایگاه خبری ندای بیصدا الهامی با اشاره به شرایط کرونایی درابتدا تصریح کرد: ابتدا خیلی دلمان میخواست که شرایط به حالت عادی برمیگشت وحتی خبرنگاران هم در کنفرانس خبری حضور میافتنند تا از سوالات آنها به شکل حضوری بهره مندشویم.
سرمربی تراکتور سازی  با تشریح وضعیت کرونایی جامعه و تاثیر آن برفوتبال پرداخت و افزود: متاسفانه فوتبال نیز همسان با جامعه درگیر این بیماری قراره گرفته و ما هم دلمان میخواست که فوتبال تا شرایط کامل رفع کرونا به حالت تعلیق در می آمد ولی باید هم از ستاد کرونا، وزارت بهداشت وسازمان لیگ فدراسیون فوتبال کشور تبعیت میکنیم و تمام تمهیدات لازم را انجام دادیم و از روزی که شرایط را برایمان تشریح کردند باتوجه به پروتکل های ارائه شده تمرینات را شروع کردیم،و علی رغم اینکه به شخصه از وضعیت موجود راضی نیستم ولی ناچار به تبعیت وضعیت موجود هستیم.
وی با اشاره به وضعیت تمرینی تیم تبین کرد: از ابتدا تمرین های سه نفره،چهارنفره،و همینطور،هشت نفره و درپایان تیم را به صورت گروهی تمرین دادیم ولی فکر میکنم در بازی تدارکاتی که داشتیم نشان داده شد که وضعیت کیفیت لازم را نداشت و با وجود مصدومیت ها ودور بودن از فرم اصلی بازیکنان تلاشمان را کردیم.
ساکت الهامی با امیدواری به شرایط موجود گفت: ان شاالله تمام تلاشمان را میکنیم تا حداقل مصدومیت ها و ضرر و زیان ها بیشتر از این نباشد. و ان شاالله روزی برسد که با حضور اصحاب رسانه و هوادارانمان بتوانیم نمایش های دلپذیری ارائه دهیم.شاید سایر تیم ها اسپانسرهای متفاوتی داشته باشند ولی اسپانسر اصلی ما هوادارانمان است که از اینجا به آنها عرض سلام و ادب دارم و میگویم که مطمئن باشید که جوانان شما مانند سربازتلاش خواهند کرد..از این اطمینان قلبی دارم که دعای هواداران پشت سرماست وفردا را برای بازی از هر لحاظ آمادگی خود را خواهیم داشت.
وی درباره بازی افزود: با توجه به اینکه تیم نساجی هم تیم قابل احترامی است و بازیکنان وکادر فنی خوبی دارند من برایشان احترام خاصی قائلم و با عنایت به اینکه تیم ها بعد از 4 ماه دوباره  فونبال را شروع میکنند زیاد از شرایط یکدیگر اطلاعی ندارند.و همینطور نسبت به شرایط قبل از کرونا مقابل همدیگر قرار خواهند گرفت و مهمترین بحث فردا بحث روحی روانی و تمرکز است که بچه ها به این باور رسیده اند که فردا ان شاالله با دستی پر از میدان خارج شوند و پاداشی که میتوانیم به این هوداران بعد از 4 ماه بدهیم 3 امتیازی است که از بازی فردا بگیریم. نساجی نیز مطموتنا برای بازی فردا حریف سختی خواهد بود و ما هم تراکتوریم و امیدواریم که فردا از امتیاز میزبانی استفاده کنیم هرچند نصف میزبانی ما با توجه به عدم حضور هواداران از ما گرفته شده ولی این قول را میدهم که فردا با جانفشانی و رشادت بازیکنان در میدان بازی خواهند کرد. 
الهامی در مورد بازیکنان مصدوم و محروم و وضعیت بازیکنان خارجی غایب گفت:نمیخواهم در مورد بازیکنانی که نیستند صحبت کنم ولی درمورد کسانی حرف میزنم که برای بازی فردا وجود دارند چون درباره غایبان نمیتوانیم اندیشه های تاکتیکی مان را اجرا کنیم. ولی درباره بازیکنان موجود مطمئنم که یک بازی قابل قبول و مورد پسند هواداران خواهد بود.
 
نوشته شده توسط:امید شرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز