اخبار ورزشی
1399/04/07 19:59

محمود فکری:امیدواریم فردا بازی خوبی باشد

محمود فکری:امیدواریم فردا بازی خوبی باشد
محمود فکری سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر در کنفرانس خبری پیش بازی تراکتورو نساجی 7 تیرماه حضور یافت.
به گزارش پایگاه خبری ندای بیصدا محمودفکری با شادمانی از آغاز دوباره لیگ برتر تصریح کرد:خیلی خوشحالیم از این که بازی ها مجدد شروع می شود و بازی فوتبال به شرایط تقریبا عادی برمیگردد. یک طرف آن بازیکنان ومجموعه فوتبال هستند و سمت دیگر هوداران هستند که فعلا حضور آنها را نداریم و ان شاالله که هرچه زودتر این مشکل برطر ف شود تا حضور پرشور هوادران را دربازی ببینیم و باعث رونق بازی ما شود و بازی ها را بهتر داشته باشیم.
فکری درموردوضعیت  تیم فوتبال نساجی برای بازیبا تراکتور افزود:تیم فوبتال نساجی هم تمرینات مجازی و هم تمرینات فیزیکی داشتیم و از آمادگی خوبی برخورداریم و خب تیم تراکتور هم تیم بسیارخوب لیگ است به شخصه امیدوارم که شاهد بازی زیبایی باشیم و امیدواریم از اینجا با امتیاز به خانه برگردیم.
فکری درمورد بازیکنان محروم و مصدوم نساجی گفت:ما محروم که نداریم ولی تعدادی بازیکن نظیر مهرداد کفشگری ،احسان قهاری،حامد بحیرایی و حسین کیانی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم که  آنها آسیب دیده هستند و آنها را نداریم.
سرمربی نساجی درپایان اظهار امیدواری کرد که  بازی خوبی باشد و افزود:آنهایی که بازی را از تلویزیون می بینند از بازی راضی باشند زیرا دوتیمی مقابل هم خواهند بود که فوتبال خوبی را ارائه میدهند و ان شاالله بیننده ها از دیدن این بازی لذت ببرند.

نوشته شده توسط: امیدشرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز