اخبار ورزشی
1399/04/28 01:32

پیروزی تراکتوربرابرسپاهان دریک بازی جذاب

پیروزی تراکتوربرابرسپاهان دریک بازی جذاب
از هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشورعصر جمعه 27 تیرماه  تیم فوتبال تراکتورتبریز موفق شد با نتیجه دوبریک از سد تیم فوتبال فولادمبارکه سپاهان اصفهان عبور کند. این بازی جذاب با دوگل احسان حاج صفی  در دقیقه 14 و رضا اسدی دردقیقه 45 و تک گل   سروش رفیغی در دقیقه 22  به پایان رسید تا شاگردان ساکت الهامی در پایان هفته بیست و پنجم در رتبه دوم قرار گیرند.
 
درپایان بازی در کنفرانس خبری امیر قلعه نویی در پاسخ به سوال خبرنگار ندای بیصدا که  در دوره کرونا شاهد سپاهانی  نامتمرکز در بازی ها هستیم که دردقایقی از بازی امروز نیز کاملا غافلگیر شد.این موضوع را چگونه تحلیل میکنید آیا غافلگیری های سپاهان براساس شرایط کرونایی و ناهماهنگی تیمی بر میگرددیا درمسابقه با تراکتور و گل احسان حاج صفی تمرکز تیم سپاهان را از بین برد پاسخ داد:نه اعتقاد دارم ما جزو تیم‌هایی هستیم که بعد از کرونا فوتبال خوبی بازی می‌کنیم. روی گل احسان حاج‌صفی هم به وظیفه‌ای که به هافبک دفاعی‌ تیم‌مان داده بودیم عمل نکردند. حاج‌صفی هم یک بازیکن شاخص است و می‌تواند نتیجه را تغییر دهد که این کار را نیز کرد. گل اول را برخلاف جریان بازی خوردیم. بعد از گل اولی هم که زدیم، همه چیز دست ما بود، ولی از فرصت‌ها استفاده نکردیم. بعد هم روی اشتباه بچگانه خطا دادیم و گل خوردیم. به نظرم به لحاظ کیفیت فوتبالی خوب هستیم، ولی برایم قابل هضم نیست چرا توپ قربانی گل نشد. اول فکر کردم آن توپ گل شده است، اما وقتی دیدم بازیکنانم خوشحالی نمی‌کنند فهمیدم گل نشده است!

ساکت الهامی سرمربی تیم تراکتور به سوال خبرنگار ندای بیصدا:در سه بازی گذشته شاهد شوت های از راه دور  و گلزنی تیم تراکتور از این تاکتیک هستیم.عدم گلزنی مهاجمان باعث اتخاذ چنین تصمیمی در تیم شد و یا استفاده از پتانسیل بازیکنی همچون احسان حاج صفی درتراکتور پاسخ داد:قطعا توانمندی بچه‌های ما در ضربات ایستگاهی و شوت بی‌نظیر است و نوع گلزنی تیم بر اساس داشته‌هایمان است. ما موقعیت‌های دیگری هم برای گلزنی داشتیم. خوشحالم که بچه‌ها بدون فشار بازی می‌کنند. 


 
لازم به ذکر است تیم تراکتور سازی تبریز در هفته بیست و پنجم با کسب 44 امتیاز در رتبه دوم جدول جای گرفته است.

نوشته شده توسط: امید شرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز