اخبار ورزشی
1399/09/01 19:02

هفته سوم رقابت های لیگ برتر با صدرنشینی گل گهر سیرجان

هفته سوم رقابت های لیگ برتر با صدرنشینی گل گهر سیرجان
هفته دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال از روز پنجشنبه 29 آبان آغاز وتا شنبه 1 آبان ادامه یافت که در این رقابت ها تیم های پرسپولیس،فولاد،گل گهرسیرجان،سپاهان،حریفان خود را شکست دادند.

پنجشنبه 29 آبان درقائمشهر تساوی یک بریک نساجی مقابل تراکتور ثبت شد تا دو تیم دریک بازی جذاب به نتیجه مساوی دست یابند.

دراصفهان سپاهان با یک گل تیم آلمونیوم اراک را از پیش رو برداشت و در شهر مسجد سلیمان میزبان با یک گل مقابل سایپا متوقف شد.

روز جمعه 30 آبان مس رفسنجان با دوگل گادوین منشا از گل گهر سیرجان شکست را پذیرفت تا شاگردان امیر قلعه نویی به 6 امتیاز کامل دست یابند.
تبریز میزبان جدال ماشین سازی و ذوب آهن اصفهان بود که در پایان این بازی  نتیجه مساوی یک بریک روی تابلوی نتیجه ها ثبت شد.

رحمان رضایی سرمربی تیم ذوب آهن با انتقاد به سیستم داوری و با اشاره به شرایط بازی در پاسخ به سوال خبرنگار پایگاه خبری ندای بیصدا: ذوب آهن باوجود چیدمان خوب خط دفاعی در تمام کنندگی وگل زنی در خط حمله گویا مشکل دارد و در طول دو بازی  علی رغم موقعیت های فراوان دو گل زده است .برای رفع این نقیصه برنامه تان چیست؟جواب داد: خبرنگاری که این سوال را پرسیده، فکر کنم بازی‌ها را ندیده است زیرا ما در هر ۲ بازی گل زدیم، بازی قبل 2 گل زدیم و در این بازی هم با وجود اینکه 10 نفره بودیم، گل زدیم و فکر می‌کنم هیچ مشکلی در خط حمله نداریم. خوشبختانه تیم ما تیمی است که همه بازیکنان‌مان هر وقت به موقعیت خوبی برسند می‌توانند گل بزنند و هیچ نگرانی از این بابت نداریم.


اخباری مربی تیم ماشین سازی نیز در پاسخ به سوال خبرنگار ندای بیصدا: ماشین سازی علی رغم بازی خانگی در حفظ نتیجه بازی پس از گل زنی نتوانست به کنترل بازی بپردازد..برای رفع ضعف خط دفاعی ماشین سازی چه برنامه ای دارید؟جواب داد: در یک تیم همه در گل های به ثمر رسیده و خورده سهیم هستند. خط دفاعی ما ضعفی در این مسابقه نداشت. این یک بازی کاملا یکطرفه بود. از دقیقه یک روی دروازه حریف موقعیت ایجاد کردیم و با توجه به شرایط بازی ذوب آهن نتوانست موقعیت چندانی به وجود بیاورد که این توان بالای بچه های ما را نشان می دهد. آن ها توانستند خودشان را از دقیقه یک به ذوب آهن تحمیل کنند .خط دفاع ما هیچ مشکلی نداشت و گلی که خوردیم روی غفلت همگانی بود. خط دفاعی را مقصر نمی دانیم و  بیشتر کار می کنیم وقت بیشتری می گذاریم تا شرایط بهتر شود. تازه هفته دوم است . با توجه به بضاعت مالی که تیم داشته تیم خوبی بسته شده است مطمئن باشید در آینده بهتر و بهتر خواهد شد.
 
در اهواز فولاد دو بریک استقلال تهران را شکست داد تا شاگردان جواد نکونام اولین شکست را به یاران محمود فکری تحمیل کنند.
روز شنبه  1 آذر ماه  پرسپولیس در شرایط بارانی یک برصفر  با گل سیامک نعمتی از روی نقطه پنالتی صنعت نفت آبادان را از پیش روی برداشت و در بازی همزمان پیکان که دربازی معوقه دو بریک از صنعت نفت آبادان شکست خورده بود به دلیل شرایط نامساعد جویی از دقیقه 22 بازیش مقابل شهرخودرو متوقف شد و با نظر داور و ناظر بازی  24 ساعت بعد از دقیقه باقی مانده برگزار می شود.

لازم به ذکر است به دلیل شرایط و محدودیت های کرونایی و افزایش ویژه بیماری کرونا درکشور برگزاری هفته سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال درهاله ای ازابهام قراردارد.

نوشته شده توسط:امید شرکت تبریزی 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز