اخبار ورزشی
1400/01/17 00:42

نشست خبری تیم فوتسال باشگاه فناوران ارتباطات ره سو تبریز

نشست خبری تیم فوتسال باشگاه فناوران ارتباطات ره سو تبریز
نشست خبری تیم فوتسال باشگاه فناوران ارتباطات ره سو تبریز با حضور جمعی از اصحاب رسانه عصردوشنبه 16 فروردین ماه  برگزار شد.    

به گزارش پایگاه خبری ندای بیصدا در این نشست مهندس محمدرضا اکبرزاده مالک این باشگاه  با اشاره به حضور این تیم در لیگ دسته سوم فوتسال کشور گفت: ما در این تیم از استعداد های بومی استفاده کرده‌ایم. دو باشگاه مس سونگون و باشگاه دبیری یک فنر از استعداد ها بوجود آورده بودند ولی بخاطر برخی مسائل این استعداد ها جدا شدند. ما با تأسیس این باشگاه سعی کرده ایم که از سرمایه های استان در حد امکان استفاده کنیم.

وی افزود: برخی از بازیکنان این تیم سطح بالا هستند و سطح آنها لیگ دسته سوم نیستند ولی آنها لطف کرده و به این باشگاه پیوسته اند. همچنین ما سعی خواهیم کرد از تجارب دیگر باشگاه ها برای تکمیل تجربیاتمان استفاده کنیم.مالک باشگاه فوتسال ره سو با بیان اینکه ورود و فعالیت در لیگ های بالا مستلزم مدیریت هزینه ها و فرآیندهای طاقت فرسا است تصریح کرد: باید در لیگ دسته سوم تجربه‌ها کسب شده و سیستم ها و برنامه‌ریزی ها طرح شود تا بعدا برای لیگ دسته دوم مجوز بگیریم.

وی ادامه داد: ما با عدم شناخت وارد این عرصه شده ایم ولی با حضور استعداد ها و متخصصان این شناخت را به دست آورده ایم.

اکبرزاده با اشاره به تعیین منابع مالی این باشگاه، اظهار داشت: ما به سود دهی فکر نمی‌کنیم و تنها هزینه‌هایمان را حل خواهیم کرد.

وی با اشاره به اهداف ایجاد این باشگاه ابراز داشت: سعی داریم سبک زندگی حرفه‌ای نیز برای ورزشکاران در این باشگاه ارائه دهیم تا با آن سبک، به موفقیت ها در زندگی فوتبالیستی خود برسند. میانگین سنی بازیکنان این باشگاه نیز افراد حدود ۲۵ ساله می‌باشد.

وی با اشاره به چشم‌انداز این باشگاه اظهار داشت: امیدواریم که اذیت نکنند تا انرژی مان نیفتد. شرکت ما یک شرکت فناوری است و تجارتمان از اینجاست؛ قرار است فرآیندها و برنامه هایمان سیستماتیک باشد. همچنین هدف اینست که از سال آینده آکادمی و تیم های پایه راه اندازی شده تا استعداد ها را برای نسل آینده پرورش دهیم.

مهندس اکبر زاده در پاسخ به پرسش خبرنگار ندای بیصدا درباره وضعیت اسپانسرها برای سالیان بعدی درصورت صعود تصریح کرد: طبیعتا با وجود شرایط  پله ای و مرحله ای ما هم از این پتانسیل استفاده خواهیم کرداما الزما به دنبال این نیستیم که حتما اسپانسرهای دیگری داشته باشیم. قدم به قدم پیش خواهیم رفت و از سویی با توجه به دید سیستماتیک مجموعه اگرحامیان مالی دیگر با طرز تفکرمان همخوانی نداشته باشند از آنها بهره نخواهیم گرفت.

در ادامه این نشست،دکتر یاشار مطلب زاده مدیرعامل  این باشگاه با تأکید بر اینکه بهترین امکانات را در اختیار بازیکنان و کادرفنی  قرارداده اندتاکید کرد: هر بازیکنی که تمایل به ورود به این باشگاه را داشته باشد،  حاضریم از او تست گرفته و در صورت موفقیت وارد باشگاه شود.

مدیرعامل باشگاه فوتسال فناوران ارتباطات ره سو با بیان اینکه کادر فنی تیم انتخاب شده است، گفت: تمرین ها در این باشگاه به طور منظم انجام می‌شود. هدف ما اینست که مهندسی مجددی در فوتبال آذربایجان و تبریز ایجاد شود و قول می‌دهیم که فوتبال تبریز را متحول خواهیم کرد.

وی افزود: با اینکار آسیب های اجتماعی از جامعه برداشته شده و ورزش(دوباره به کانون) خانواده ها بازخواهد گشت.

وی دیگر هدف تأسیس این باشگاه را مسئول بودن در قبال جامعه دانسته و گفت: به روز بودن در ذات این شرکت است و در دنیا هیچکس نمی‌تواند فقط به سوددهی فکر کند؛ بلکه ما یک مسئولیت اجتماعی داریم و باید از آن سود برای فرهنگ و اجتماع استفاده کنیم.

سرمربی تیم دانش آموزی ایران ادامه داد: به قهرمانی در این دوره امیدواریم و اگر قهرمانی را کسب کنیم برنامه افتتاحیه را همزمان برگزار خواهیم کرد.

وی افزود: در ما به روی تمامی بازیکنانی که بومی و حرفه ای هستند باز است و آماده ایم برای جذب تست بگیریم.

دکتر مطلب زاده در پاسخ به پرسش خبرنگار ندای بیصدا با این عنوان که حال که درکوران مسابقات قرار گرفته اید و تیم خودتان را بسته اید چگونه از نیروهای جوان بهره خواهید برد اظهار داشت: عملاما با ترکیبی از بازیکنان باتجربه و جوان به میدان خواهیم رفت و پس از قهرمانی و یا صعود به لیگ بالاتر درهای ما همچنان برای جذب نیروهای تازه نفس و پر انگیزه بومی باز خواهد بود.

در پایان این نشست حسین بابایی روابط عمومی این باشگاه در پایان از برگزاری مسابقات این تیم در این هفته خبر داده و گفت: مسابقاتی که این باشگاه در این هفته در آن حضور دارد، ساعت ۱۸ هر روز از ۱۷ لغایت ۲۳ این ماه خواهد بود.

وی افزود: سرمربی این تیم آقای فرهاد روحی و مربی این تیم آقای رحیم خیابانی می‌باشد.

نوشته شده توسط:امیدشرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
طراحی وب سایت : پورتال ساز