با مخاطبان
1398/09/26 14:31

شروع نهمین سال فعالیت دسته جمعی

شروع نهمین سال  فعالیت دسته جمعی
 آغاز نهمین سال تاسیس پایگاه خبری ندای بیصدا را در حالی  کنارتان جشن میگیریم که  باهم و  قدم به قدم این مسیر را  پشت سرگذاشته ایم و شیرینی  لذت آن برایمان  غیر قابل وصف بوده است.

در این راه با بازخوردهای دلگرم کننده و امیدوارانه تان  راهمان را کنارهم ادامه دادیم وبا فرازونشیب های بسیار به این روزها رسیدیم و قدم هایمان  در این وادی استوارتر گشت. 


در روزهای آذر 1398 نتایج آمار نظرسنجیمان را  با قدردانی از مشارکت بیننظیرتان از سرتاسر این گیتی اعلام میکنیم .

از تک تک دوستانی که در این نظرسنجی شرکت کردند صمیمانه سپاسگزاریم و بازهم حضورتان در این نظرسنجی ها باعث افزایش آگاهیمان برای فعالیت بیشتر خواهد شد و همچون چراغی پرنورراهمان را برای ادامه مسیر محکمتر خواهد کرد.
تعداد کل مشارکت  مخاطبان در نظر سنجی اخیر 13506 نظر بوده که با نظراتان دوستان پاسخ به پرسش از بین بخش های مختلف پایگاه خبری ندای بیصدا مطالب کدام بخش را می پسندید؟ را به ترتیب اولویت بخش اقتصادی با 1474 رای در جایگاه نخست تعیین کرده اند. 

رتبه دوم بخش ها ی خبری رابخش  اجتماعی  1470 رای و رتبه سوم را بخش هنری  با1436 رای به خود اختصاص داده اند.

رده چهارم نظراتتان به بخش علمی با 1421 رای   و بخش فرهنگی با 1405 رای و بخش ورزشی با 1393 رای رتبه پنجم و ششم را از نظرتتان دریافت کرد .
 در بخش هفتم مطالب طنز و سرگرمی با 1268 رای و مطالب بهداشت و سلامت با 1249 رای دررده هشتم  و بخش مصاحبه ها با 1216 رای رتبه نهم را کسب کرده اند.
 
و بخش بامخاطبان با 1170 رای و تصاویر خبری نیز با 4 رای در رده های دهم و یازدهم بوده اند.
ط
بیعتا همچنان با نظراتتان پیش خواهیم رفت و این نظرسنجی باعث شدتا نظرات مخاطبان مان را که از سرتاسر جهان در ساعت های مختلف شبانه روز پیگیر اخبار بوده اند را لحاظ کنیم و با دستی پر در نهمین سال فعالیت پایگاه خبری ندای بیصدا کنارتان باشیم.

ازتمامی استادان و دوستان عزیزی که در طول این نه سال در کنارمان بوده اند صمیمانه متشکریم. همچنان میتوانید نظراتتان را درباره هر خبر و مطالب با ارائه نپیام زیر هرمطلب ویا از طریق آدرس ایمیل پایگاه خبرندای بیصدابه نشانی  به nbnewst@gmail.com برایمان برسانید. 

نوشته شده توسط: امید شرکت تبریزی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها : 
صندوق نظرات
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی :  
موضوع :
عنوان :  
متن :

طراحی وب سایت : پورتال ساز