مصاحبه
 • از گریم تا تهیه کنندگی ارباب دنده ها

  رویا برزگردر اوج جوانی با اینکه رشته گریم را در دانشکده سینما و تئاتر به پایان رسانده و در بازیگری هم تجربه هایی داشته است هم اینک تهیه کنندگی فیلم ارباب حلقه ها را انجام میدهد. گفتگوی کوتاه با وی دلایل حضور او را در این گروه مشخص میکند:
 • لذت شبهای یلدا با چله قارپوزی هاشم چاووشی

  شب یلدا برای تبریزی ها خیلی وقت است که در کنار شب نشینی های خانوادگی خاطره بازیگری را به ذهن ها متبادر میکند که با درخشش در مجموعه نظیر باجناقلار( باجناقها) به عنوان یکی از بازیگران مطرح کشور نیز در اذهان آذری زبانها ماندگار شده است.
 • احد اصغری:دنیای بازیگری تامینم نکرد

  احد اصغری متولد1362در تبریز به دنیا آمد واز سال 79به عرصه هنری وارد شد.وی در گروه نمایشی بابک نهرین ایفای نقش کرد... گفتگوی کوتاه با او تلنگری است به همه جامعه که باهم میخوانیم:
 • بازیگرخنده بازار:تبریز شهری زنده و پویاست

  آرش میر احمدی متولد 1350 و فارغ التحصیل رشته ی بازیگری هنرهای نمایشی از دانشگاه تهران است و از سال 1371 به همراه داریوش کاردان وارد کارهای طنز تلوزیونی شده و در کارهای کمدی به صورت سینمایی، تله فیلم وسریال حضور داشته است و به دلیل علاقه ای که به تئاتر دارد در این سال ها هر از چند گاهی اجرای تئاتری داشته تا این که مجموعه خنده بازار راکار کردند.
 • دردل با بهمن تقی پور هنرمند صمد ممد

  هر کس که برنامه های صمدوممد را ببیند بی شک با چهره آرام بهمن تقی پور غریبه نیست بهمن تقی پور بازیگری است که هنر از کودکی با همه وجودش عجین شده است .
 • توجه دولت تدبیر و امید، به بخش کشاورزی قابل ستایش است

  رویکرد دولت نسبت به بخش کشاورزی با دید توسعه ای و توجه ویژه به مشکلات کشاورزان بوده و تصویب احیای دریاچه ارومیه در همان اوایل شروع به کار دولت موید این امر است.
 • شرط ماندگاری در بازیگری دادن تاوان آن است

  مرتضی رستمی بازیگر ، کارگردان و استادرشته تئاتر ،بازیگر این روزهای مجموعه طنز خنده بازار از مجموعه های نمایشی و طنز سخن میگوید...
 • گروه هنری شوک در زمره سریع ترین گروه های شعبده بازان کشور

  سعید میرزا آقاسی متولد 1366و در محله باغشمال تبریز بزرگ شده ام و از سال 87 شروع به فعالیت شعبده بازی کردم و خدارا شاکرم که با دوست عزیزم آقای نیما ابیضی در این حرفه خیلی موفق بوده ایم.
 • پرونده خنده بازار بسته شد

  هفته گذشته اطلاع یافتیم که بازیگران خنده بازار به سر پرستی آقای شهاب عباسی جهت اجرا به تبریز آمدند با اعزام خبر نگار به هتل شهریار تبریز خبر نگار ما بعد از اتمام مراسم در لابی هتل مصاحبه ای با بزرگترین طنز کار کشور جناب آقای شهاب عباسی انجام داده اند که به حضورشریفتان تقدیم میگردد.
 • هنر نزد ایرانیان است وبس

  بهزاد فرشباف بازیگری است که از 12سالگی بازیگری را اغاز نمود رشته تحصیلی اش در مقطع دبیرستان برق بود که پس از پایان آن و کسب مدرک دیپلم، 3 دیپلم دیگر نیز در رشته های کارگردانی سینما، نقشه کشی ساختمان و کامپیوتر گرفت و یک فوق دیپلم در رشته ی فیلمبرداری دارد او بازی گر مهربان وبا محبت تبریزی است
Page 1 of 2 < 1 2 >

طراحی وب سایت : پورتال ساز